Zavrieť

Porady

ročné zúčtovanie a doklady

Dobrý večer, mám tu žiadosť o vykonanie ročného zúčtovania od zamestnanca klienta, ktorý nastúpil v 5/2011. Ale za obdobie do mája nemám žiadny doklad. Ani neviem, či tá dievčina mala príjem alebo nemala. Prosím vás, môžem urobiť ročné zúčtovanie aj keď neviem, čo bolo predtým?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    JankaV Pozri príspevok
    Dobrý večer, mám tu žiadosť o vykonanie ročného zúčtovania od zamestnanca klienta, ktorý nastúpil v 5/2011. Ale za obdobie do mája nemám žiadny doklad. Ani neviem, či tá dievčina mala príjem alebo nemala. Prosím vás, môžem urobiť ročné zúčtovanie aj keď neviem, čo bolo predtým?
    Ďakujem
    Veď v žiadosti uvádza, či mala, alebo nemala a od koľkých zamestnáv. Riadíš sa podľa žiadosti a priložených dokladov k nej.

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    JankaV Pozri príspevok
    Ešte prosím poradiť- zamestnanec mal od 8.7.2011 dohodu do 21.8.2011. Od 22.8.2011 mal pracovnú zmluvu. Príjem 2772 eur.
    Prosím môžem mu tam pridať prémiu?
    Ďakujem
    myslíš zamestnaneckú prémiu? podľa toho, čo uvádzaš, nemá nárok..

    JankaV je offline (nepripojený) JankaV

    JankaV
    No to ma nenapadlo. Stále mi vŕtalo v hlave, čo robila 4 mesiace a z čoho žila.
    Ďakujem

    JankaV je offline (nepripojený) JankaV

    JankaV
    Ešte prosím poradiť- zamestnanec mal od 8.7.2011 dohodu do 21.8.2011. Od 22.8.2011 mal pracovnú zmluvu. Príjem 2772 eur.
    Prosím môžem mu tam pridať prémiu?
    Ďakujem
    Naposledy upravil JankaV : 23.02.12 at 18:46 Dôvod: oprava sumy

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    [QUOTE=JankaV;1990343] Stále mi vŕtalo v hlave, čo robila 4 mesiace a z čoho žila.
    /QUOTE]


    To snáď nemyslíš vážne.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    JankaV Pozri príspevok
    Ešte prosím poradiť- zamestnanec mal od 8.7.2011 dohodu do 21.8.2011. Od 22.8.2011 mal pracovnú zmluvu. Príjem 2772 eur.
    Prosím môžem mu tam pridať prémiu?
    Ďakujem
    teraz? veď je neskoro......

    JankaV je offline (nepripojený) JankaV

    JankaV
    [QUOTE=Paula;1990536]
    JankaV Pozri príspevok
    Stále mi vŕtalo v hlave, čo robila 4 mesiace a z čoho žila.
    /QUOTE]


    To snáď nemyslíš vážne.

    Čo by nie. Vždy som mala len zamestnancov, kde bol vydokladovaný celý rok. Aj keď boli bez príjmu, mal papier, že bol evidovaný. Teraz mám zamestnancov, kde všetci nastupovali postupne v priebehu roka a pred nástup ticho, ani obraz ani zvuk. Mám obavy, že tí ľudia podpísali žiadosť o RZD ale nerozumejú tomu a myslím si, že mali aj iný príjem.
    Paula Moje slová sú o inom.

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    [QUOTE=JankaV;1990595]
    Paula Pozri príspevok


    Čo by nie. Vždy som mala len zamestnancov, kde bol vydokladovaný celý rok. Aj keď boli bez príjmu, mal papier, že bol evidovaný. Teraz mám zamestnancov, kde všetci nastupovali postupne v priebehu roka a pred nástup ticho, ani obraz ani zvuk. Mám obavy, že tí ľudia podpísali žiadosť o RZD ale nerozumejú tomu a myslím si, že mali aj iný príjem.
    a vypísali ti žiadosti o ročné zúčtovanie? ak áno, prečo riešiš, z čoho žili?
    vieš, kolko je nezamestnaných??
    a papier, že boli evidovaný, ti nemajú prečo dávať..
    Naposledy upravil ewita888 : 23.02.12 at 20:05 Dôvod: doplnenie

    ročné zúčtovanie a doklady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.