Zavrieť

Porady

Ashampoo burning studio 10

Zdravím vás,prešiel som z windowsu xp na 7 ku.No tu mi nechce robiť Nero 6. Ashampoo zasa nemá možnosť multisesion alebo uzavrieť a neuzavrieť CD.Ak nechcem uzavrieť musím ísť cez vypaľovanie súborov,ak idem cez vypaľovanie hudby-uzavrie.Sú tu ešte neaké iné možnosti ? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Pokročile funkcie -uzatvoriť CD/DVD...nie je tam?
    Naposledy upravil Vlado40 : 23.02.12 at 21:00

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Zdravím vás,prešiel som z windowsu xp na 7 ku.No tu mi nechce robiť Nero 6. Ashampoo zasa nemá možnosť multisesion alebo uzavrieť a neuzavrieť CD.Ak nechcem uzavrieť musím ísť cez vypaľovanie súborov,ak idem cez vypaľovanie hudby-uzavrie.Sú tu ešte nejaké iné možnosti ? Ďakujem.
    Já ti teda nevím, Karle, ale ja mám Ashampoo Burning 2010 a tam je možností do aleluja - teda aj multisession (v tvorbe datového disku). Okrem toho - mp3 hudba - to sú tiež len dáta, čiže keď napaľuješ mp3-ky ako zvukové mp3, alebo ako dáta, výsledok je rovnaký - je tam mp3.

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Je rozdiel medzi napalovanim datoveho disku a zvukoveho CD. Pri datovom disku sa napaluje na zaklade kapacity disku (napr. 700 MB), ak sa napaluje zvukove CD, berie sa do uvahy dlzka, cize doba prehravania (napr.74 min.). Pri zvukovom CD sa disk automaticky uzavrie, aby si CD vedel prehravat aj v audio prehravacoch, pri datovom disku mas na vyber uzavriet prip. neuzavriet disk (vytvorit multisession).

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Žiaľ - nenapísal, čo vlastne vypaľuje - či hudobnú *.cda, alebo dátovú *.mp3 hudbu. Pretože to druhé - tam skôr vypaľovať ako dátové.

    To sa potom"radí" - ako veštec.

    Ashampoo burning studio 10

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.