Zavrieť

Porady

pocitac

znovu vas zdravim pred par minutami mi zhasol pocitac ako keby sa prehrial aj bol sice tepli tolko co som ho rozobral vytiahol som grafiku kedze aspon ta ma nejaku hodnotu skusil som ho zapnut ale rozsvietia sa len ledky vpredu na bedni nieco odyslo alebo cakat nech vychladne ? skusal som merat napetie na vystupoch zo zdroja je 0 V neviem si ani tipnut ci mohlo nieco odist ... pocitac ma tepelnu poistku po kolkych minutach sa da teoreticky zapnut ? za predpokladu ze sa prehrial ?
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Odísť mohol zdroj.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

alebo keby ze odysiel chladic v zdroji ? bolo by to podobne spravanie ako som opisal ? v minulich prispevkoch mi bolo povedane ze odide chladic kedze som popisal znacny hluk z pocitaca a vybrovanie celej skrine
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Zvykne vybrovať ventilátor v zdroji.Zaprášený zdroj spôsobuje ,že sa viacej zohrievajú komponenty zdroja a ventilátor sa točí skoro stále na veľké otáčky až jedného dňa komponent ktorý sa prehrieva doslúži a treba vymeniť celý zdroj nie iba ventilátor.
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

no hej ale pred mesiacom som precistil cely zdroj aj chladic potom bol chvilu tichy no nic kupim zrejme nieco nove ale uz tam eurocase nedam najradsej seasonic forton som pocul ze zacal vyrabat menej kvalitne zdroje ?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ale nemusí to byť zdroj to treba zistiť.Mne minule jeden počítač tiež zblbol ,svietili iba ledky.Vybral som baterku na doske ,vložil späť a počítač nabehol akoby nič.Po zapnutí sa dá vysúnuť DVD mechanika ?Ak ani to nie tak zrejme ten zdroj.
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

ne nic neda sa vysunt aj vravel som ze som na konococh nameral 0 V a vpredu vypinacom sa neda vypnut len musim zozadu vypinacom na zdroji a ked ho prepnem tak ledka pomaly hasne jak keby sa kondenzatory postupne vybijali coz sa ani necudujem
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

este by som sa chcel opytat v zdrojoch sa nejak nevyznam co znamena ATX 2,2 2,3 a 2,1 ? docital som sa ze pri nizkom atx pri zdroji nemusi vydrzat doska je to rozdelene podla kvality alebo ? tento by bol dobry nie ? http://www.alza.sk/fortron-ax550-60apn-550w-d126406.htm
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Verzie. Zdroj ATX ver 2,1, ver. 2,2 , ver. 2,3
http://en.wikipedia.org/wiki/ATX#Power_supply
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

bol zdroj výkonovo dostatočný?
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

cize 2,3 zobrat nie ? teraz mam v pc 450 watt eurocase atx 2,03 to je asi 2,1 nie ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je to ver. 2.0
Kuk: https://docs.google.com/viewer?a=v&q...XBOP78JpDgJkEQ
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

jahoszmsk Pozri príspevok
bol zdroj výkonovo dostatočný?
snad hej isiel mal som nanom len ati 5670 2gm ram althon 64 x2 4200+ a jeden hdd samsung 1tb
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

450w by bolo viac ako dost, keby to nieje eurocase

ta zostava odhadom 300w v max zatazi
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

mecky Pozri príspevok
450w by bolo viac ako dost, keby to nieje eurocase

ta zostava odhadom 300w v max zatazi
no praveze presne ten euro-shit mam
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

cize nijak nebude vadit ked tam dam 2,3 pripadne 2,2 ?
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

skus si na http://pctuning.tyden.cz/ v sekcii hardware, nájsť približnú spotrebu svojej zostavy pri plnom zaťažení, sú tam nejaké testy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jaj00
cize nijak nebude vadit ked tam dam 2,3 pripadne 2,2 ?
Kašli na verzie - skôr sa zameraj na kvalitu a výkon.
0 0
jaj000 jaj000

jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

misoft Pozri príspevok
Kašli na verzie - skôr sa zameraj na kvalitu a výkon.
uz som objednal forton 550 watt .. mam na jednu otazku bude velmi odlisna spotreba zostavy ak pridam do zostavy este jeden starsi disk segetage 7200 rpm 250 gb ? v pocitaci mam normalne samsung 1tb 5400 oplati sa tu 7200 dat na system ? a hlavne o kolko sa priblizne dvihne spotreba zostavy ? ten forton ma vraj 87% ucinnost ale pri 80 % zatazeni tak neviem poradte
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

disk zozerie asi 8-10W . ten fortron je viac ako dostatocny

a ktory disk dat na system? vseobecne 7200rpm ale kedze vravis ze to je starsi kus, tak to bude asi uplne jedno

k 80% zatazeniu sa nedostanes ani nahodou
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

niekto má elektrinu zadarmo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať