Zavrieť

Porady

správca PC-heslo

nevie mi niekto poradiť,kde v PC by som našla heslo,ktoré som zadala ku správcovi PC? Neviem,či som sa dobre vyjadrila........
Ďakujem
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

asi nikde alebo niekde v sufliku ?? Heslo sa vacsinou uklada v systeme zasifrovane a neda sa vycitat, jedine zrusit a vytvorit nove
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

a ako to môžem zrušiť?
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

No najprv by som skusil pozriet papieriky pri pocitaci, ci nie je niekde napisane

Ale teraz k veci. Chapem to tak, ze si zabudla heslo ku administratorskemu kontu.. hej? Prva otazka - aky mas system? V kazdom pripade je to trochu problem. Hesla su v pocitaci ulozene "zaheslovane", takze sa k nim jednoducho nedostanes. Ak mas niektory zo starsich systemov, existuje na webe vela navodov, ako "administratorske heslo resetovat". Ale na to aby si ich vedela pouzit, by si mala mat skusenosti, aby si si ich aj sama nasla..
Skus napisat aky mas system - mozno prideme aj na jednoduchy sposob.
Inak by som odporucal sa obratit na niekoho s viac skusenostami.
A odporucal by som si predtym zalohovat vsetky data, ak by predsa len ani on nemal viac skusenosti..
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

nikdy som nemal taky problem, lebo na PC robim len doma a nikdy som do PC nevytvaral ziadne spravcovske, ani uzivatelske hesla.
Ak sa nemozes dostat do PC lebo si zabudla heslo, tak su na nete na to navody, napr. prvy odkaz v google smeruje na http://www.zive.sk/spravy/ako-na-zab...2/default.aspx tak skus to
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja som kedysi vytvorila správcu,ale teraz nemám PC zaheslovaný,normálne sa do neho dostenem,potrebujem nainštalovať program k pokladni a tam to pýta meno používateľa a heslo,tak neviem,či to je ten správca alebo mám vytvoriť nejakého nového používateľa ja tomu vôbec nerozumiem
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

nepoznam programy k pokladniam, ale zrejme ta nepyta administratorske heslo. Specifikujes nie moc presne, takze tazko je radit
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pri inštalovaní programu sú dve možnosti,nainštalovať tak,že bla bla bla....ALE program nemusí fungovať a potom je druhá možnosť,a tam treba zadať meno a heslo.a to meno a heslo je už niekde v PC,pretože mi vyhodí hlášku,že zadané meno alebo heslo nie je správne....
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

start»ovladacie panely»pouzivatelske konta
pozri sa tam, ci sa administrator naozaj vola administrator
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jahoszmsk Pozri príspevok
start»ovladacie panely»pouzivatelske konta
pozri sa tam, ci sa administrator naozaj vola administrator
to bolo celkom prvé,čo som urobila,správca som ja,je tam moje meno.......je tam možnosť vytvoriť heslo,takže asi ešte nie je vytvorené....neviem,čo to urobí,keď vytvorím heslo.....to potom vždy bude pýtať heslo pri zapnutí PC?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nedávala si nejaké heslo k pokladni? Nepoznám program pokladne, ale možno si užívateľom pokladne aj s heslom a teraz pýta pri inštalácii programu k pokladni ....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Kvaka Pozri príspevok
Nedávala si nejaké heslo k pokladni? Nepoznám program pokladne, ale možno si užívateľom pokladne aj s heslom a teraz pýta pri inštalácii programu k pokladni ....
nie,pokladňa nemá takéto heslo...
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

je tam potom moznost odstranit heslo, aby ho nepytalo pri spusteni PC
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

klikni na ten program pravym tlac mysky, daj vlastnosti, a skus zaskrtnut policko spustit ako spravca
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jahoszmsk Pozri príspevok
je tam potom moznost odstranit heslo, aby ho nepytalo pri spusteni PC
čo mám teda urobiť? priradiť k správcovi nejaké heslo? a potom ho odstrániť?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jahoszmsk Pozri príspevok
klikni na ten program pravym tlac mysky, daj vlastnosti, a skus zaskrtnut policko spustit ako spravca
to mi nejde,vypisuje,že je chybné meno alebo heslo.....veď jasné,keď heslo nie je vytvorené
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Hoď sem screen.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Vlado40 Pozri príspevok
Hoď sem screen.
ale čoho? tej inštalácie?
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

ked nemas vytvorene heslo tak ho ani nemoze pytat. ani kebyze mas heslo, a ho zadas pri spusteni win, tak ho uz potom nepyta. skus vytvorit heslo ze co sa stane.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jahoszmsk Pozri príspevok
ked nemas vytvorene heslo tak ho ani nemoze pytat. ani kebyze mas heslo, a ho zadas pri spusteni win, tak ho uz potom nepyta. skus vytvorit heslo ze co sa stane.
a potom si budem búchať hlavu o klávesnicu,že čo sa stalo
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

si to nove heslo napis na papier, alebo oznam ho nam tu na porade
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať