Zavrieť

Porady

rozsudok a uroky z omeskania

Ahojte,

v r. 2011 som vyhrala sud po 5 rokoch.
1. krat sud rozhodol v prospech mojho odporcu a mala som mu zaplatit istinu + uroky z omeskania (tie uroky som vtedy zaplatila a dala som ich do N).
No v r. 2011 okresny sud zmenil svoj rozsudok a odporca mi v r. 2011 aj uhradil istinu aj uroky z omeskania. Ako zauctujem tieto uroky z omeskania 378/644? musim ich zdanit?
Naposledy upravil lucika1 : 27.02.12 at 13:16
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    lucika1 Pozri príspevok
    Ahojte,

    v r. 2011 som vyhrala sud po 5 rokoch.
    1. krat sud rozhodol v prospech mojho odporcu a mala som mu zaplatit istinu + uroky z omeskania (tie uroky som vtedy zaplatila a dala som ich do N).
    No v r. 2011 okresny sud zmenil svoj rozsudok a odporca mi v r. 2011 aj uhradil istinu aj uroky z omeskania. Ako zauctujem tieto uroky z omeskania 378/644? musim ich zdanit?
    ...a 644 nie je náhodou riadny výnosový účet?

    lucika1 je offline (nepripojený) lucika1

    lucika1
    no vsak prave, pred tym.. ked prvy krat rozhodol sud.. som bola povinna ja platit ur. z omeskania.. to som nejaku sumu zaplatila a uctovala som na 545
    ale teraz som vyhrala ten sud ja.. a odporca zaplatil mne ur. z omeskania (proti tomuto rozhodnutiu sa uz neda odvolat), takze to musim dat do vynosov, nie?

    rozsudok a uroky z omeskania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.