Zavrieť

Porady

revitalizácia mš 2012

Dobrý deň.
Chcela by som vás poprosiť o radu, prípadne o skúseností pri vypracovávaní projektov.
Dostala som za úlohu pripraviť projekt pre našu mš. Chcem sa spýtať, či charakteristiku aktivít stačí popísať len v bode 4., alebo treba aj nejakú prílohu s podrobnejšou charakteristikou ?
Účel poskytnutia dotácie - myslia napr. rozvoj predčitateľskej gramotnosti a revitalizácia knižníc?
Ďakujem Vám vopred za Vaše rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    emily17 Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    Chcela by som vás poprosiť o radu, prípadne o skúseností pri vypracovávaní projektov.
    Dostala som za úlohu pripraviť projekt pre našu mš. Chcem sa spýtať, či charakteristiku aktivít stačí popísať len v bode 4., alebo treba aj nejakú prílohu s podrobnejšou charakteristikou ?
    Účel poskytnutia dotácie - myslia napr. rozvoj predčitateľskej gramotnosti a revitalizácia knižníc?
    Ďakujem Vám vopred za Vaše rady.

    Charakteristiku aktivít stačí popísať v bode 4. Nie je potrebná iná príloha. Povinnosťou je vyplniť prílohu, ktorá je v rámci výzvy a to "Rozpis rozpočtu - finančná tabuľka".
    Čo sa týka účelu poskytnutia dotácie, je potrebné charakterizovať cieľ aktivity prípadne aký stav sa má dosiahnuť a aký vplyv to bude mať na cieľovú skupinu. To znamená, že popíšete konkrétnu aktivitu, ktorou niečo chcete dosiahnuť. Keď píšete napríklad o rozvoji predčitateľkej gramotnosti, ako formou a pomocou akých prostriedkov ju budete realizovať, či budete túto aktivitu robiť s účasťou rodičov a ako, ak budete revitalizovať knižnicu napríklad zakúpením detskej alebo odbornej literatúry, popísať akou formou budete s týmito pomôckami pracovať, aby ste dosiahli stanovený cieľ a pod. Ak idete pripravovať projekt, musíte vedieť, čo týmto projektom konkrétne chcete dosiahnuť, aká bude vaša cieľová skupina a čo v konečnom dôsledku bude táto aktivita znamenať pre deti. Takže nestačí charakteristika, ktorá je uvedená vo výzve t.j. všeobecná charakteristika, ale už konkrétna aktivita, ktorú budete prostredníctvom projektu realizovať.
    Agi5 Dobrý deň,potrebujem tiež rýchlu radu ohladom vypísania žiadosti na poskytnutie dotácie,ale len na revitalizáciu náradia a náčinia podporujúce rozvíjanie a rozvoj pohybových schpností,čiže potrebujem nové atrakcie na školský dvor materskej školy,poľa nori

    revitalizácia mš 2012

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.