Zavrieť

Porady

Skype - "skontrolujte vase pripojenie"

Vedel by mi prosim niekto poradit so Skype?
Neda sa mi vobec vyhladat a pridat novy kontakt, vzdy mi nabehne hlaska "skontrolujte vase pripojenie"-vid prilohu
Pritom som pripojena...

Taktiez,ak si ma niekto chce pridat do priatelov, tak mi nepride vyzva na pridanie do kontaktov,ani ziadna sprava od niekoho,koho v kontaktoch nemam.
Uz som Skype odinstalovala a nahodila najnovsiu verziu,ale problem stale rovnaky. Netusim, v com moze byt chyba...
Naposledy upravil arizona : 02.03.12 at 14:33
skype-problem.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    style je offline (nepripojený) style

    style
    Troska dlhsi a mozno na prvy pohlad narocny navod ale urcite to zvladnete
    Stiahnut TOTAL COMANDER
    nainstalovat (kludne staci skusobna verzia)
    Po spusteni programu : Konfiguracia--Moznosti--Zobrazenie-- a zaskrknut : Skryte a systemove subory
    dame OK....
    V tomto momentalne odinstalujeme skype..
    pustime opetovne total comander..
    a pojdeme cestou
    C:\users\MENO UZIVATELA\appdata\Roaming\skype\
    u odstranime vsetko co ostalo
    zo stranky skype.com stiahnite novu verziu a nainstalovat

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    KoxXxo Pozri príspevok
    Skús sa prihlásiť cez IMO.
    Mozes mi prosim ta vysvetlit, co to je a naco to IMO sluzi?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    predpokladam, ze imo sluzi na ziskanie mien a hesiel do roznych komunikacnych aplikacii ako je icq, skype atd ... Zrejme to aj normalne funguje, ale tretiej strane prezradzas name/pass

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    KoxXxo Pozri príspevok
    Klikneš na symbol Skype a normálne sa prihlásiš a komunikuješ.
    ja komunikovat mozem aj teraz ...ale len s ludmi,ktorych uz mam v kontaktoch

    Len by som chcela komunikovat s niekym, koho nemam v kontaktoch !
    Ja si toho cloveka vyhladat nemozem -vid zadanie temy /+ obrazok /a ani ziadna spravu od toho kontaktu mi nepride
    Inak s mojimi uz zadanymi kontaktami v mozem bez problemov aj pisat,aj telefonovat

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    pozri si nastavenia súkromia,a zadaj tam všetci,možno máš zadané iba osoby z Tvojho zoznamu...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    kopretinka Pozri príspevok
    pozri si nastavenia súkromia,a zadaj tam všetci,možno máš zadané iba osoby z Tvojho zoznamu...
    mam povolene od koholkolvek

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    mne napr.na ICQ zrazu prestali fungovať smajli,nikto nevedel prečo....
    .....toto sú také veci,čo žijú vlastný život a robia si,čo chcú možno za týždeň Ti to už bude fungovať....a možno nie...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    KoxXxo Pozri príspevok
    Skús sa prihlásiť cez IMO.
    ....babo raď.....vidím , pozerám .....no nevidím , či to len pod Androidom ide , alebo aj pod W....v mobile podotýkam ..

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Takéto "psie" kusy mi Skype robil vo verzii 5. atď - vyhľadávanie kontaktov bolo mínus - stále sa len to debilné kolečko debilne debililo a nič. Verzia 4.2. (tú mam teraz) je stabilná ako trenčianska skala (tiež niekedy niečo spadne). - ale všetko funguje.
    maurer2 zatial najlepsia verzia skype bola 3.5 jednoduchy a prehladny !!

    style je offline (nepripojený) style

    style
    Pracovna deformacia
    tak pre tych co maju problem s instalaciou TC...nahrada
    START---Ovladaci panel----moznosti priecinka---zobrazenie--- skryte a systemove

    Dufam ze uz je spokojnost u vsetkych

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Predpokladam, ze normalny clovek, ktory pracuje so subormi a adresarmi uz ma aplikaciu podobnu total commanderu
    KoxXxo Som nenormálny?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    skype je podla mna uplne v prdely ... tiez som si dneska chcel pridat jedneho usera, no nie a nie aby mu prisla sprava o tom, ze som si ho pridal. A ak si chcem pridat kontakt a kliknem na pridat, tak vyjde okno a niet konca kraja ... je to uplne na *****
    Mam taky pocit, ze od vtedy co MS kupili skype, tak to ide dolu vodou, niekedy bolo skype super ...
    misoft A typnem si - verzia 5.****, prejdi na verziu 4.2 - tá je stabilná a nedávaj automatickú aktualizáciu.
    misoft Tu je odkaz na starú verziu 4.2 http://stahuj.masina.sk/download/komunikacia/telefonovanie/skype-4.2/20/

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Mam na HDD este aj verzie 1.x a nejake 2.x a 3.8, zajtra to nahodim ... ak by niekto mal zaujem, tak aj tu http://www.oldapps.com/skype.php

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.