Zavrieť

Porady

Prosím o radu formular E101

Prosím Vas o radu planujem vycestovat do Francúzka termin mojej cesty je určeni na 09.03.2012 ako SZČO za pracou na dobu 90 dní kedže vybavenie formulára E101 na Soc.poistovni trva 45 dni takže to do tej doby nestihnem vibavit.Môžem aj napriek tomu vycestovať dostanem aspon daake potvrdenie od Soc.poisťovne,že moja žiadosť bola podana a s ktorím by som sa mohol preukázať v zahraničí?Je to reálne alebo nie.Ide mi len o to aby som sa tam mal čím preukázať.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    AnnaK Link sa týka iba podávania registračných listov FO nie formulára E101.

    AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

    AnnaK
    Stačí, ak pred vycestovaním požiadaš SP o vystavenie formulára E101. Mne sa to stáva pravidelne, že človek sa už vráti na Slovensko a až potom príde formulár E101 alebo ideme preň do SP.
    day presne, uz sme naspat a ideme pre potvrdenia

    AdrianaA je offline (nepripojený) AdrianaA

    AdrianaA
    Je ešte nejaká povinnosť v nadväznosti na formulár E101. Niečo treba vyplniť v mesačných výkazoch a pod . ?

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    Zdravím,
    prosím vás k žiadosti E101 pýta pani na SP potvrdenie z DU, že mu bolo vydané dič a je nie je zrušené. To neviem, čo to môže byť za potvrdenie.
    Čo predkladáte?

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    Ále babenky, tak dávate tam alebo nedávate tam nejaké potvrdenie z daňového úradu.

    milka1619 je offline (nepripojený) milka1619

    milka1619
    Firma prevzala vystavené formuláre A1 zo SP (žiadsosti o E101). Čo s tým ďalej? Ja som ich založila do spisu. Je potrebné ich ešte niekam hlásiť?

    milka1619 je offline (nepripojený) milka1619

    milka1619
    milka1619 Pozri príspevok
    Firma prevzala vystavené formuláre A1 zo SP (žiadsosti o E101). Čo s tým ďalej? Ja som ich založila do spisu. Je potrebné ich ešte niekam hlásiť?
    Poradí niekto?

    Prosím o radu formular E101

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.