Zavrieť

Porady

otváranie priečinkov v novom okne

Z ničoho nič mi začal Prieskumník otvárať priečinky vždy v novom okne, pritom v nastavení priečinka mám nastavené Otvárať priečinky v tom istom okne. Vie mi, prosím, niekto poradiť, ako to dať do pôvodného stavu? Lebo kým sa preklikám k súboru, ku ktorému je dlhšia cesta, tak mám plno zbytočne pootváraných okien... Vopred ďakujem za rady
P.S. je to na staršom notebooku ešte s Vistou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Štart- Spustiť, napíš: " regedt32 " a enter.

    Naviguj sa na HKEY_USERS\S-1-5-21-xxxxxxxxxx-etc\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ a zmaž položku Explorer node.
    Reštart.

    obchodak76 je offline (nepripojený) obchodak76

    obchodak76
    Ďakujem za odpoveď, akurát že Explorer node tam nemám, len samotný Explorer. Bojím sa niečo len tak pokusne vymazať, aby som nerozhasil niečo dôležité... Čo s tým?

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Zmaž ten Explorer a reštartni. Môžeš si pre istotu urobiť zálohu registrov, ak v RegEdite klikneš na File, Export... a niekde si ju ulož.

    obchodak76 je offline (nepripojený) obchodak76

    obchodak76
    Díkes, už to funguje. Urobilo to síce aj nejaké divné veci, napr. zmizli niektoré odkazy z plochy, ale to nie je problém, takže ešte raz veľká vďaka.
    Mne to nepomohlo ba navyše my zmizli priečinky v appdata (ak napíšem presnú cestu tak tam sú ale chová sa to ako by tam neboli) a potom my napr. prestal fungovať Curse client (nedá sa ani nainštalovať) a ešte dajaké drobnosti, ako to napravím ?

    otváranie priečinkov v novom okne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.