Zavrieť

Porady

Psík Boo

Dobry vecer, rada by som sa informovala, ci mate niekto tohoto psika. O ake sa jedna plemeno (pokial som sa spravne docitala na internete, je to spic, ale zrejme mensich rozmerov )? Aka je cena a ci je dostupny na Slovensku... Dakujem pekne za odpovede. Pekny vecer.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    po boome bíglov(lebo boli v reklame na orange),jorkšírov a jackrusselov (lebo ich mala každá celevriťa)nastáva čas Boo....koľko ich zas bude namnožených....vyhodených..

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Pomerian je pes vyslachteny v Amerike, u nas malo rozsireny, este neuznany FCI. Prevazne sa ako pomerian ponukaju trpasličie spice, ktore vsak maju inu stavbu tela, vyraz tvare..Pomerian bez upravy nevyzera ako pes Boo, tento vyraz je vytvoreny strihovou upravou. Pomerian vyzera ako spic.[/QUOTE]

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ultima Pozri príspevok
    Dobry vecer, rada by som sa informovala, ci mate niekto tohoto psika. O ake sa jedna plemeno (pokial som sa spravne docitala na internete, je to spic, ale zrejme mensich rozmerov )? Aka je cena a ci je dostupny na Slovensku... Dakujem pekne za odpovede. Pekny vecer.
    Pomeranian Boo


    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.