Zavrieť

Porady

Lodný denník a obraty pokladne

Ahoj vsetci.

Mam jeden dotaz. Mam klienta, ktory ma pozicovnu lodnych bicyklov. Prijem si zapisuje do lodneho dennika, cize ja som dany prijem zauctovala cez ID, no nezvysil sa mi stav pokladne. Co mam robit? Mam to zauctovat cez PPD - napr. s predmetom trzba za cely den?
Taktiez ma bufet a denne obraty som uctovala taktiez cez ID - cisty obrat pokladne denny, ale taktiez sa mi nezmenil stav pokladne, cize mi z toho zase len vychadza, ze to musim spravit cez PPD? Mam pravdu, alebo sa mylim?

Dakujem za pomoc

Petra
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Fair Jobs
    Ahoj vsetci.

    Mam jeden dotaz. Mam klienta, ktory ma pozicovnu lodnych bicyklov. Prijem si zapisuje do lodneho dennika, cize ja som dany prijem zauctovala cez ID, no nezvysil sa mi stav pokladne. Co mam robit? Mam to zauctovat cez PPD - napr. s predmetom trzba za cely den?
    Taktiez ma bufet a denne obraty som uctovala taktiez cez ID - cisty obrat pokladne denny, ale taktiez sa mi nezmenil stav pokladne, cize mi z toho zase len vychadza, ze to musim spravit cez PPD? Mam pravdu, alebo sa mylim?

    Dakujem za pomo

    Petra
    Tržby sa účtujú do pokladne zásadne na základe PPD a nie interným dokladom . ID využívaš len na preúčtovanie alebo v rámci uzávierkových operácii . Čiže musíš vypísať PPD .

    Fair Jobs je offline (nepripojený) Fair Jobs

    Fair Jobs
    Dakujem Zitka. Aj som to tak spociatku robila...No neviem preco ma napadli interne doklady.
    Dakujem a prajem prijemny den.

    Petra:p

    Lodný denník a obraty pokladne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.