Zavrieť

Porady

Burza vo Schvechate

Dobrý deň. Vie mi prosím niekto poradiť či sa ešte konajú burzy vo Schwechate a ako sa tam dostať? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    pozri aj tu http://www.flohmarkt-schwechat.at/Fl...t/Anfahrt.html

    Der Flohmarkt Schwechat findet ganzjährig jeden Samstag
    und Sonntag von 8 bis 14 Uhr bei jedem Wetter statt!

    Tu mas toho viac, mozes si preklikat http://www.flohmarkt.at/termine/
    Naposledy upravil arizona : 08.03.12 at 09:50 Dôvod: doplnenie

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    neviem, či ešte sú...bývali v sobotu, ale vzhľadom, že pri obchode oproti (cez hlavnú cestu) je info, že parkovisko je len pre ich zákazníkov, tak predpokladám, že to tam ešte bude a info platí pre tých, čo tam parkujú v sobotu....
    dostaneš sa....neviem, ideš autom? Odkiaľ potrebuješ vysvetliť? Ideš cez Schwechat stále rovno, po hlavnej, drž sa skôr vľavo, lebo pravé pruhy sú buď pre autobusy alebo odbáčajú vpravo. A po neviem koľkých semaforoch je to na ľavej strane pred podjazdom. Na tej poslednej križovatke, je to po tých úzkych cestách najväčšia, to zbadáš - 2 pruhy rovno - do podjazdu, 1 vpravo - k tomu obchodu červenému, čo som spomínala a 1 vľavo a tam hneď vpravo je burza. Teda bývala tam, fakt teraz neviem.

    LENDŽA je offline (nepripojený) LENDŽA

    LENDŽA
    Ideme z Nitry. Dočítala som sa, že sa koná každú sobotu a nedeľu. Neviem kde sa parkuje, či je platený vstup ani ako zo celú funguje keď si chcem len niečo nakúpiť pre seba. Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.