Zavrieť

Porady

zaplatenie bez nahlasenia

Dobrý deň,
chcel by som poradiť, som SZCO platitel DPH, budem mat dost vysoky prijem a potreboval by som poradit ci je mozne z tohto prijmu zaplatit pribuznej,alebo aj cudzej osobe bez toho,aby som to musel nahlasovat, ak hej tak o aku ciastku by islo a je mozne vyplacat nejakuy ciastku pribuznemu za rodinnu vypomoc?pocul som ze je to mozne,bez nejakych dalsich odvodovale neviem ako.Moze mi niekto poradit?
Dakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maaato je offline (nepripojený) maaato

    maaato
    Ja nechcem obchadzat zakon, chcem to vsetko vramci normy.A chcem mu to vyplatit z toho dovodu, ze mi pomohol s istou vecou a nechcem zbytocne platit z toho nirco,radsej to dam jemu.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    maaato Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    chcel by som poradiť, som SZCO platitel DPH, budem mat dost vysoky prijem a potreboval by som poradit ci je mozne z tohto prijmu zaplatit pribuznej,alebo aj cudzej osobe bez toho,aby som to musel nahlasovat, ak hej tak o aku ciastku by islo a je mozne vyplacat nejakuy ciastku pribuznemu za rodinnu vypomoc?pocul som ze je to mozne,bez nejakych dalsich odvodovale neviem ako.Moze mi niekto poradit?
    Dakujem pekne.
    Za čo chceš vyplácať príbuznemu (spätne v marci 2012 za rok 2011 )? Rady ako obchádzať zákon sa rozdávajú v krčme, nie na účtovníckej stránke porada.sk

    zaplatenie bez nahlasenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.