Zavrieť

Porady

úroky

Dobry den,prosim vas chcem sa informovať,ze ak som brala pozičku 1000€, a exekútor mi poslal rozhodnutie,ze dlzná suma je 2500€,či to není prehnané? fakty: pozicka 1000,- meskanie splátok 5 mesiacov.
podla mna je to vela,ved je to viac ako raz tolko..
chcem len vedieť či je takéto úrokovanie ok?

dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

draik je offline (nepripojený) draik

draik
Dali ste málo informácií. Ak je 1000 e nesplatená časť pôžičky, na to sa mohli nabaliť úroky z omeškania, zmluvná pokuta, súdny poplatok v spore na získanie exekučného titulu (rozsudku, ktorým Vás súd zaviazal splatiť pôžičku), trovy právneho zastúpenia v pôvodnom súdnom konaní, ďalej poplatok 16,5 e za vydanie poverenia pre exekútora na začatie exekúcie, trovy právneho zastúpenia spočívajúce v spísaní návrhu na začatie exekúcie. Pekne to medzitým narástlo.......a ešte nekončíme. Z tejto celej vymáhanej sumy má exekútor nárok na odmenu 20% , náhradu hotových výdavkov a za stratu čas.
misoft A ak sa nerozhýbe - kua - toto bude rásť!

mattto je offline (nepripojený) mattto

mattto
noki123 Pozri príspevok
uroky su primerane
prosím ťa, nevyjadruj sa blbosťami ku všetkému, aby si nahrabal príspevky
nokia007 cetelem. keby to bolo len na nich s úrokymi by to bolo asi o 400€ navýsenie. no ide o to ,ze ten zvysok navýšil exekutor.

feytah je offline (nepripojený) feytah

feytah
Zdravím ja som ZP dlhovala 70€ ak by som to zaplatila hned tak 150€ kedže som požiadala o splátkový kalendár tak splácam 250€. takže ta suma k tej tvojej požičanej je adekvátna.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.