Zavrieť

Porady

Oslovenie dodávateľov

Dobrý deň. Otváram si e-schop a momentálne hladám kontakty na dodavatelov. Kedy je potrebne oslovit partnerov? Az ked budem mat vybaveny zivnostensky list, al. mozem uz aj teraz predbezne sa dohodnut na spolupraci...Dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kabko je offline (nepripojený) kabko

    kabko
    Na spolupráci sa samopochopiteľne môžeš dohodnúť aj vopred. Tovar potom od nich objednáš až keď budeš mať živnosť...

    Deaneira je offline (nepripojený) Deaneira

    Deaneira
    No myslela som si, pytala som sa hl.preto, ze niekde sa vyzadovala registracia, co som si zatial zistovala a bolo nutne zadavat ICO, kt.samopochopitelne nemam.

    kabko je offline (nepripojený) kabko

    kabko
    Tiež som mal jedného takého dodávateľa. Poriešil som ho tak, že som ho kontaktoval a požiadal som ho, aby mi dali prístup na ich webstránku a ceny produktov (tie bolo vidno len po prihlásení sa) a vysvetlil som mu situáciu, že zatiaľ ešte nemám živnosť, ale budem mať v priebehu najbližšieho mesiaca, a že vopred zháňam dodávateľov...ešte v ten deň mi odpísali a povolili prístup na stránku...

    Oslovenie dodávateľov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.