Zavrieť

Porady

Hladam kurenara / vodara - Kosice/Presov

Ahojte, nepoznate niekto sikovneho kurenara/vodara medzi Kosicami a Presovom, ktory by vedel poradit a zrealizovat prace suvisiace s kurenim/vodou?
Nehladam partiu, ale jedneho odbornika, s ktorym by som mohol konzultovat a ktory by vedel urobit odbornu pracu, ktoru ja neovladam.
Momentalne potrebujem poradit s lezatymi rozvodmi kanalizacie a vody pod zakladovu dosku ale neskor to bude komplet rozvody vody, vodne podlahove kurenie atd...
Mozte posielat aj sukromnou postou.
Dakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Janyke je offline (nepripojený) Janyke

Janyke
Moj sused pracuje v promonte v Presove a viem ze cez vikendy robi rozne bokovky. Skoc tam a na dvore urcite stretnes chlapov, s ktorymi sa mozes poradit.
Druhy tip su chlapci z Dubovice, ktory robili komplet kurenie v dome mojej priatelky. Su velmi sikovni a cenovo priatelni aj preto nemaju nudzu o pracu. Myslim si ze vodu by mali zvladnut tiez. Miloš Semančík. Mobil: 0908/890809
Dufam ze to nie je reklama :-)
melinda123 Ďakujem pekne za kontakt. Bola to správna voľba. Miloš Semančík z Dubovice mi robil kompletnú vodoinštaláciu, podlahové kúrenie a kotolňu za bezkonkurenčnú cenu. Šľape to ako hodinky. Jedna z mála firiem, ktorá mi robila na stavbe tak poctivo a rýchlo
Dobry den sme 2 z Ružomberka ale robime po celej SR takze ak mate zaujem poslite mi nejake podklady na majco999@azet.sk a mozme to prekonzultovat
Skúste mi zavolať na 0949584888,, alebo email : vladimir.golenya@gmail.com Som vodár, kúrenár, kanalizácie, rozvody a odpady vody. f. GOLYD
karakul ... no za tri roky snaď už aj dom má dokončený, nielen vodu.

Hladam kurenara / vodara - Kosice/Presov

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.