Zavrieť

Porady

ako sa mam zbavit stareho auta co najskor a najlepsou cestou,,,,,,

kde v kosiciach mam najlepsiu mozost dat zosrotovat vozidlo a co za to dostanem,,,,
Mila123 len aby si neplatila ty.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    ja som dostal za skodu 120 pred tyzdnom 15,60€ ,pri odhlasovani na policii kolok 5€,cisty zisk 10,60€- benzin na cestu na srotovisko a spet cca ???? ,som v totalnej strate ale aspon som sa ho zbavil
    velmi dakujem za podrobnu radu avsak neviete kde v ksiciach???? byvam na mieri tak neviem kde mam srotovisko najblizsie,,,vlastne ziadne nepoznam,,,,,,vy ste z kosic?

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Teraz pre odhlásenie vozidla na polícii už nie je potrebné potvrdenie od špecializovanej firmy o prevzatí vozidla

    na zošrotovanie-ekologickú likvidáciu, stačí čestné vyhlásenie majiteľa vozidla a odozdať tabuľky s EČ.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    vanesa1709 Pozri príspevok
    velmi dakujem za podrobnu radu avsak neviete kde v ksiciach???? byvam na mieri tak neviem kde mam srotovisko najblizsie,,,vlastne ziadne nepoznam,,,,,,vy ste z kosic?
    z kosic nie som ale mohol som to riesit jednoduchsie,kym som cakal u dopravakov na odhlasenie tak tam vyselo asi 5 letakovsrotovisk aj take kde si po auto pridu aj odvezu samozrejme daju aj potvrdenie.keby som to vedel nemusim sa stym tahat , usetrim pol dna ......,ked to mas blizko(dopravne odd.)skus sa tam pozriet.
    alebo http://www.azet.sk/katalog/autovrako...iska_1/kosice/
    Naposledy upravil vulxy : 26.03.12 at 09:02

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    Indeed Pozri príspevok
    Teraz pre odhlásenie vozidla na polícii už nie je potrebné potvrdenie od špecializovanej firmy o prevzatí vozidla

    na zošrotovanie-ekologickú likvidáciu, stačí čestné vyhlásenie majiteľa vozidla a odozdať tabuľky s EČ.
    vies to iste,mne sa zda ze Gasparko ti nepodpisal a sa to odlozilo....ale nie so si isty.
    Dobrý deň. Pokazilo sa mi auto v ČR. Oprava je nákladná takže auto ostane v ČR na náhradné diely. Odťah je takisto nákladný. Prosím o radu ako ho odhlásm na Slovensku a čo všetko k tomu potrebujem. Za odpoveĎ Ďakujem.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    Vyradenie vozidla z evidencie
    Orgán Policajného zboru, ktorý vozidlo eviduje, vyradí vozidlo z evidencie, ak o to jeho držiteľ alebo vlastník požiada.

    Držiteľ vozidla je pri vyradení vozidla z evidencie povinný predložiť a odovzdať
    vyplnenú žiadosť o zmenu,
    osvedčenie o evidencii časť II, alebo pôvodne vydané osvedčenie o evidencii alebo technický preukaz vozidla a osvedčenie o evidencii vozidla,
    čipovú kartu osvedčenie o evidencii časť I, ak bolo vydané,
    tabuľku s evidenčným číslom, alebo oznámenie o strate alebo krádeži tabuľky s evidenčným číslom, prípadne čestné vyhlásenie,
    potvrdenie o prevzatí starého vozidla vystavené spracovateľom tohto starého vozidla v Slovenskej republike alebo osobou oprávnenou na spracovanie starých vozidiel v inom členskom štáte Európskej únie,
    platný doklad totožnosti,
    ak je držiteľom vozidla podnikateľ, originál výpisu z obchodného registra alebo živnostenský list,
    splnomocnenie, ak je držiteľ alebo vlastník vozidla zastupovaný, s úradne overeným podpisom splnomocniteľa,
    správny poplatok v hodnote 5 €.

    tu je to komplet: http://www.minv.sk/?vyradenie-vozidla-z-evidencie
    Naposledy upravil vulxy : 07.04.12 at 19:01

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    vasilisa3 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Pokazilo sa mi auto v ČR. Oprava je nákladná takže auto ostane v ČR na náhradné diely. Odťah je takisto nákladný. Prosím o radu ako ho odhlásm na Slovensku a čo všetko k tomu potrebujem. Za odpoveĎ Ďakujem.
    - technický preukaz...
    - EČV...obe
    - OP
    - kolok...
    - potvrdenie zo šrotoviska......čiže
    - auto musí na Slovensko ....

    takže

    -smola

    alebo

    - že známosti na patričných miestach ......

    ako sa mam zbavit stareho auta co najskor a najlepsou cestou,,,,,,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.