Zavrieť

Porady

prilba na korcule?

Ahojte na sidlisku zastavil policajt dceru ked sa s kamaratkami korculovali a upozornil ich ze musia mat prilby aby isli domu lebo ze rodicom daju pokutu. Dcera nema klasicke kolieskove korcule ale len kolieska co sa nastoknu na botasku a su iba akoze na pete. Je to naozaj ze aj na take kolieska je potrebna prilba? Pokial som chcel ist za policjtom sa ho na to pytat uz tam neboli.
Je mi jasne ze na klasicke kolieskove korcule ma dcera prilbu aj chranice ale na tie som myslel ze netreba a nerad by som platil pokutu niekedy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Cestičku pre cyklistov alebo jazdný pruh pre cyklistov môže použiť aj osoba pohybujúca sa na lyžiach alebo kolieskových korčuliach alebo na obdobnom športovom vybavení, pritom má primerané postavenie cyklistu.


    Čítajte viac: http://drahovsky.blog.sme.sk/c/12882...#ixzz1q4PoY1Ja
    ak je to povinné pre korčuliarov tak aj pre kolieskové topánky lebo sú brané ako "
    kolieskových korčuliach alebo na obdobnom športovom vybavení"

    http://www.porada.sk/t76037-cyklista...xna-vesta.html

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Ja dávam dcére prilbu aj keď sa bicykluje, aj keď sa korčuľuje. Zdravie mojich detí je prvoradé. Nepozerám na to či je to povinné alebo nie.

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    Kúp dcére prilbu a vyriešiš tým prípadné problémy v budúcnosti. Nemyslím tým pokutu, ale prípadné zranenie dcéry. Aj na podceňovanom šp. náradi sa môžu privodiť komplikované úrazy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.