Zavrieť

Porady

alternatíva buzitašky

Neviete mi poradit v com chlap moze nosit veci ako kluce mobily penazenku doklady v lete ked nenosi bundu pretoze ma len kratke gate (nie kapsace) a tricko a co hlavne neposobi priteplene ? Ja vazne neviem v com mam nosit veci. Potrebujem tam narvat HTC, dalsi mobil, penazenku, dvoje kluce a kopec dokladov.

Skusal som buzitasku ale je to velmi neprakticke a posobi to otrasne.
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Genesis.SVK Pozri príspevok
Neviete mi poradit v com chlap moze nosit veci ako kluce mobily penazenku doklady v lete ked nenosi bundu pretoze ma len kratke gate (nie kapsace) a tricko a co hlavne neposobi priteplene ? Ja vazne neviem v com mam nosit veci. Potrebujem tam narvat HTC, dalsi mobil, penazenku, dvoje kluce a kopec dokladov.

Skusal som buzitasku ale je to velmi neprakticke a posobi to otrasne.
Tzv. ľadvinku.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

skus Billa igelitku ,sice vyzera tiez k.k...vo ale zase ta bezpecne spozoruju vodici ked si na prechode.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

myslím, že igelitka z lidl by bol otrasnejšia....


http://salon.eu.sk/UserFiles/Image/04_2009/shooty.jpg
Naposledy upravil bjuty smis : 26.03.12 at 14:39 Dôvod: obrázok
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nieco, co teraz leti...

...alebo musis chodit vzdy so zenou, ci frajerkou. Jednoducho, nahadzes vsetko k nej do kabelky
5 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Tiež s tým bojujem, neúspešne. Dokonca ani len látkovej, čiernej Nike peňaženky sa nemôžem zbaviť
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://www.mma-shop.sk/obuv-a-tasky/...a-adidas-.html
jakože takéto úplne v poho môžeš....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Veľký výber. Taška s konkrétnym športovým logom sa bude horšie kombinovať s oblečením.
Niečo neutrálne jednofarebné buď z kvalitného textilu, alebo radšej z kože. Alebo textil + pravá koža (hlavne ucho). Na celoročné nosenie (ak ti stačí jedna). Veď aj knihu občas vezmeš so sebou, či nie?
Daj si obrázky do googla - pánska taška, pánska brašna.
2 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

strc to pod siltovku ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už len zvoliť správnu veľkosť.....
http://www.google.sk/search?hl=sk&q=...IOTE4gSindW_Ag
Naposledy upravil lujza.j : 26.03.12 at 17:56
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja som to vyriešil takto,že vždy mam na sebe oblečené nohavice , hoci aj kraťasy z VRECKAMI ,

dokonca aj trička si kupujem len také na ktorých je vrecko,

doklady mam všetky v peňaženke , mobil len jeden , a 2-je kľuče sa mi do vrecka musia zmestiť.

Pansku kabelku by som niekde nechal ,stratil , určite a prišiel by som komplet o všetko.

Mam s tým skusenosti už som raz stratil peňaženku.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Volakedy sme nosili peniaze doklady cigarety v ponožkách.....Treba kúpiť dobré velké ponožky a vyraziť do sveta

3 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

arizona Pozri príspevok

...alebo musis chodit vzdy so zenou, ci frajerkou. Jednoducho, nahadzes vsetko k nej do kabelky
No tak presne toto ma doháňa k zúrivosti - keď sa drahý dožaduje - že daj mi do kabely.
Dosť tam mám svojich krámov, všetko možné na pleci nosím (aj menší nákup ) .

síce má takú menšiu tašku - to sa mu vždy nosiť nechce, ale aj takú dokladovú - tú už v poslednej dobe používa..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Genesis.SVK Pozri príspevok
Neviete mi poradit v com chlap moze nosit veci ako kluce mobily penazenku doklady v lete ked nenosi bundu pretoze ma len kratke gate (nie kapsace) a tricko a co hlavne neposobi priteplene ? Ja vazne neviem v com mam nosit veci. Potrebujem tam narvat HTC, dalsi mobil, penazenku, dvoje kluce a kopec dokladov. Skusal som buzitasku ale je to velmi neprakticke a posobi to otrasne.
...no neviem , neviem ....že problém ???

...pánska kabela ???...nuž , podľa mňa len a len módny trend metrosexuálov...

...buzitaška ???
...holt , aj takúto nosím , keď som za slušného ...aj kľúče , aj dve peňaženky - na mince aj na bankovky s dokladmi atď...aj HTC si miesto nájde ......aj niečo ťažšie , kovové...

...a v lete , ku kraťasom ???
...len na také vybehnutie , poprípade do lesov ???...to cez plece hodím , alebo okolo pásu dám niečo na štýl outdoor...aj to sa nájde , záleží od okolností ...

...ponúk je zo všetkého veľa ...či na nete , či v obchodoch ...
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Tweety Pozri príspevok
Tzv. ľadvinku.
ked uz musim tak tiez ladvinku ,radsej nech ma maju za sedliaka ako buzika
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
vulxy Pozri príspevok
ked uz musim tak tiez ladvinku ,radsej nech ma maju za sedliaka ako buzika
Prihriaty sú teraz in celosvetovo, čo nemáte info?
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

Gapo Pozri príspevok
Prihriaty sú teraz in celosvetovo, čo nemáte info?
najnovším trendom sú pančucháče pre pánov. Čo tak dať si tie peniaze do podvazkového pásu?
0 0
curiosus curiosus

curiosus je offline (nepripojený) curiosus

Na zväzok kľúčov treba kúpiť taký prívesok-karabínku a vešať ich na nohaviciach na tie držiaky pre opasok. Kluče sú najhorší kus príslušenstva, derie vrecká a vypukluje ich. Potom doklady skôr vmestím do vreciek
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

deli. Pozri príspevok
najnovším trendom sú pančucháče pre pánov. Čo tak dať si tie peniaze do podvazkového pásu?
Ešte v renesancii. Nie dnes. Pred 700 rokmi.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

K oblečeniu, ktoré popisuješ skôr niečo športové. Môžeš zvoliť aj kvalitu. Taška na rameno menšieho formátu alebo taška na opasok v športovo-elegantnom štýle z kvalitnej (brúsenej) kože s patinovým (použitým vzhľadom). Vyber si jednoduchý, nadčasový dizajn. Investícia do kože sa oplatí. Okrem iného (kožené doplnky, príručné tašky) pozri aj http://www.all4men.sk/kategoria/koze...sky-na-rameno/
Naposledy upravil gilda : 28.03.12 at 06:31
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

curiosus Pozri príspevok
Na zväzok kľúčov treba kúpiť taký prívesok-karabínku a vešať ich na nohaviciach na tie držiaky pre opasok. Kluče sú najhorší kus príslušenstva, derie vrecká a vypukluje ich. Potom doklady skôr vmestím do vreciek
tak to radšej buzitašku...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať