Zavrieť

Porady

PN

Ahojte poradaci, este som neriesila koniec PN ky tak si chcem overit...zamestnanec doniesol pn kde ma od lekara napisane ze schopny prace 1.4 t.j nedelu, ja tam napisem v pondelok do cassti IV hlasenie....ze nastupil 2.aprila, poslem to na socialku ofotene necham u nas.., a do zdravotky ho prihlasim znova elektornicky a tiez aj do socialky?este som na nieco zabudla?diki
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    alinka1 Pozri príspevok
    hm takze uz teraz mam napisat ze nastupil 1.4.?a poslat to?som zaciatocnicka takze neviem ako to mamspravit...
    Ja nevidím dôvod, prečo by si to mala posielať už teraz, počkaj do pondelka, vypíš dátum nástupu do zamestnania a pošli do SP. Zamestnávateľ má postúpiť PN-ku do 3 dní od ukončenia, pokiaľ mu ju zamestnanec doručí.
    Pokiaľ zamestnanec nenastúpi, napr. z dôvodu dovolenky po PN, tak napíšem, že do zamestnania nastúpil napr. 3.4., lebo 2.4. - čerpal RD a v tomto prípade by som tiež napísala - nastúpil do zamestnania 2.4. U zamestnancov pracujúcich na zmeny, nepretržite apod. môže mať nástup do zamestnania aj 1.4., čiže aj v nedeľu.
    Inak napr. keď mám lístok, že zamestnanec je schopný práce dňom 24.3.2012 a soboty a nedele máme voľné, tak samozrejme že napíšem nástup do zamestnania 26.3., tj. pondelok.
    Naposledy upravil vieraaaa : 28.03.12 at 10:52

    vanessa2 je offline (nepripojený) vanessa2

    vanessa2
    napises ,že nastupil do prace 2.4.2012, odosles to na socialnu poistovnu a na zdravotnej ho kodom 1O K-ako koniec peenky nahlasis,že ukončil PN.

    alinka1 je offline (nepripojený) alinka1

    alinka1
    hm takze uz teraz mam napisat ze nastupil 1.4.?a poslat to?som zaciatocnicka takze neviem ako to mamspravit...

    nesca je offline (nepripojený) nesca

    to keby som vedela :-) nesca
    Na SP odnesieš IV.časť hlásenia-maródky.Tam dole nemusíš písať kedy nastúpil do zamestnania-to nech ťa nepletie.
    Na ZP mu ukončíš PN dňom 31.3 -kód 1O - K

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.