Zavrieť

Porady

Hladam kvalifikovanu krajcirku - viac kusov

Hladam kvalifikovanu, ale hlavne nie drahu krajcirku, ktora by mi dokazala usit cca 10-15kusov siat jedneho vzoru /material cize latku zabezpecim ja/, v buducnosti v pripade spokojnosti aj niekolkonasobne viac kusov roznych modelov.

Prosim dajte mi vediet ak niekoho takeho poznate,
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    momula je offline (nepripojený) momula

    momula
    Pekný deň -som krajčírka s 15 ročnou praxou v dámskej aj pánskej konfekcii -ponuka ma zaujala môžem vedieť viac ? ďakujem
    Naposledy upravil momula : 31.03.12 at 08:05

    Agulka7 je offline (nepripojený) Agulka7

    Agulka7
    Dobrý deň! Rada by som sa informovala ohľadom Vami ponúkanej práce. Som vyučená krajčírka so 14 ročnou praxou. Ďakujem
    Dobrý deň.Mam doma svoju dielňu a šijem damsku aj pánsku konfekciu.Od upletu-cez látku až po kožu.Chcela by som vedieť niečo viac o ponuke.Ďakujem.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Odporucam v ramci geoarbitraze vyuzit pracovnu silu v Indii, Bangladesi, Cine, Vietname a pod..
    Indeed lenže oni sa nevedia dohovoriť inak ako po slovensky, v tom je problém..

    Hladam kvalifikovanu krajcirku - viac kusov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.