Zavrieť

Porady

HTC Wildfire S - Ako presunut kontakty

Ahoj. Prosim poradi mi niekto ako presuniem kontakty z telefonu na SIM kartu? 2 hod. trapenie mam za sebou tusim nemozne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    regain je offline (nepripojený) regain

    regain
    No,praveze taka ponuka tu nieje :-( Kliknem na "Ludia" naskocia mi tel kontakty ktore mam v tel. no chcem ich dostat na SIM kartu a nemozne...proste neviem. Kliknem potom dole na tie tri vodorovne ciarky, naskoci mi: Importovat z karty SIM (to nechcem) potom importovat z karty SD to tiez nechcem a Exportovat na kartu SD. To som skusil,ale figu z toho,lebo je to v takom subore ze Nokia 2730 clasic do ktorej chcem nakopirovat kontakty nevie tento subor ani otvorit :-( Skusal som to uz aj cez PC... tam mi to sice otvori,ale ako ich presunut na SIM? Alebo ked aj do tel.? Do tej Nokie 2730.

    regain je offline (nepripojený) regain

    regain
    No co nato povedat... Iba to, ze vymakany telefon to je... ale na takuto banalitu ako kopirovanie kontaktov na SIMku nemysleli :-( proste dojebali to! Idem to robit manualne :-(

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    Ad "Manuálne" - k tomu sa dá len dodať: "horko zaplakal a ešte horšie zahrešil"

    TIP - sprostredkovane - cez PC:
    Osobne mám výbornú skúsenosť so sw "MyPhoneExplorer", dá sa stiahnuť tu:
    http://www.fjsoft.at/en/downloads.php

    Jednoducho som premigroval akékoľvek info z rôznych telefónov (Sony Erricsson, HTC Legend ...)
    Myslím, že zvládne i Wildfire

    Palo

    Iná možnosť - cez SD kartu
    Na HTC Legend mi funguje tento postup (Import/export cez SD):
    1| Ikona "Ludia" (zoznam kontaktov)
    2| tlačítko "menu"
    3| voľba "Importovať/Exportovať"
    4| "Exportovať na kartu SD"
    Naposledy upravil PaloPa : 30.03.12 at 10:42

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...v mojom HTC HD2 to funguje nasledovne :

    Kontakty - Ponuka - Kopirovať kontakt - SIM karta

    ...predpokladám , že HTC-čka majú podobné menu vo svojich produktoch ako aj ostatní výrobcovia (napr. Nokia) , tak by to malo ísť ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    regain Pozri príspevok
    No,praveze taka ponuka tu nieje :-( Kliknem na "Ludia" naskocia mi tel kontakty ktore mam v tel. no chcem ich dostat na SIM kartu a nemozne...proste neviem. Kliknem potom dole na tie tri vodorovne ciarky, naskoci mi: Importovat z karty SIM (to nechcem) potom importovat z karty SD to tiez nechcem a Exportovat na kartu SD. To som skusil,ale figu z toho,lebo je to v takom subore ze Nokia 2730 clasic do ktorej chcem nakopirovat kontakty nevie tento subor ani otvorit :-( Skusal som to uz aj cez PC... tam mi to sice otvori,ale ako ich presunut na SIM? Alebo ked aj do tel.? Do tej Nokie 2730.
    ...hm ...miešaš jablká s hruškami ....

    HTC kontra Nokia ...

    Najprv na SIM daj kontakty a potom rieš mobily ...

    ...a ozaj , manuál nemáš ???...ak nie , tak si predsa vyhľadaj ...alebo
    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    HTC Wildfire S - Ako presunut kontakty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.