Zavrieť

Porady

zmrznutá myš

Pekný deň poraďáci, mám problém, keď mi po nejakom čase, pol hodiny až hodinách práce s PC zrazu
prestane fungovať myš. Kurzor sa nehýbe, nejde ani rolovanie ani obe tlačidlá.Optika myši svieti.
PC natvrdo vypnem a pri opätovnom zapnutí myš funguje. V čom je problém?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Nemôžem si pomôcť, ale po prečítaní názvu témy mi nedá než napísať, preniesť do tepla.

    lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

    lubenko.d
    Dobrá rada, stiahol som tento soft a preskenovalním PC, čosi nasiel a zlikvidoval,
    ale problém zostal. Opätovne myš zmrzla a teraz sporadicky ukazovala, že pracuje
    / znak presýpacích hodín/.Prosím o ďalší tip.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    čo vlastne nejde rolovať, v akom programe?
    skús cez Ctrl Alt Del spustiť Správcu úloh, prepni na kartu Procesy, a skús odsledovať ktorý program spôsobuje mrznutie (ukáže sa vysoký výkon procesora)
    Naposledy upravil jahoszmsk : 03.04.12 at 20:16 Dôvod: Doplnil.

    lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

    lubenko.d
    Práveže task manager neukazuje nič zvláštne, system idle proces je na 95%,zbytok
    sú iné procesy

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    pri akej práci to mrzne? napr. pri písaní vo Worde, pri surfovaní na nete cez Internet explorer, alebo napr. pri Firefoxe, pri nečinnosti, napr. pozeráš film?

    lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

    lubenko.d
    bežne pri surfovaní v Opere, ale stalo sa, že aj na obrazovke, keď nebol spustený
    žiaden program, ovšem až po práci s PC, keď som pozatváral všetko. Ako som to
    odsledoval pred zmrznutím PC 2x pípne v rôznych časových intervaloch a po čase
    na tretie pípnutie zmrzne. Taktiež čím intenzívnejšie pracujem, tým sú časové
    intervaly kratšie. Pri pípnutí sa neukáže žiadne dialogové okno. Pri zmzrnutí myši
    v PC sú funkčné všetky spustené programy a činnosti napr. sťahovanie.

    lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

    lubenko.d
    Tak ,tak, dal som ju do tepla, aj Acylpyrín dostala a predstavte si, pomohlo!!!!
    Pred tým som pár krát preskenoval Spybot-om, nič nenašiel, už som ho chcel
    odinštalovať, keď prišlo od microsoftu nové update a pri jeho preberaní /procesor šiel na 100% tak akože sa " zohrial" /, zrazu Spybot nahlásil, že našiel vírus Fake Win v System32. , zlikvidoval a zatial je to dobré, myš behá.
    Ďakujem všetkým.
    Valcake ..len aby ju nedobehla mačka..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.