Zavrieť

Porady

V ktorej banke sa oplatí mať účet?

mam VUB flexi ucet zmenili mi ho zo studenskeho konta a dnes pozeram vedenie uctu 5 platby nad ramec 2,25

????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Odporúčam mBank. Za viac ako rok som u nich platil poplatok len raz a to preto, že som prekročil výbery z bankomatu, ktoré boli zdarma. A to som s ním cestoval, platil a vyberal hocikde vo svete.
    Neviem ako iné banky, ale v tejto je aj prijatá platba zo zahraničia v € bez poplatku. (aspoň bola minulý rok)

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Chcem upozorniť na Vyhlášku MF SR, ktorá je publikovaná dnes, o základnom bankovom produkte, t.j. účet za 1 €.....
    pripájam http://www.zakonypreludi.sk/zz/2012-247

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    skus Zuno, maju ucet zadarmo aj vydanie/prevydanie Visa karty je zadarmo, je tam vyhodne urocenie na sporiacich uctoch/vkladoch, jedina nevyhoda su vybery z bankomatu za 0,8 E, ale pri vyssom zostatku na ucte (neviem presne, ale tusim cca 6000 E) mas ucet plus, pri ktorom su vybery zadarmo, ale musia byt na 50 E

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ak sleduješ také položky,že 2,25 € ,tak potom nie si správny bankový klient ,

    a mala by si zhodnotiť z akého dovodu potrebuješ bankový účet a či vobec ho potrebuješ.

    Ak si zodpovieš tuto otázku, tak sleduj internetové stránky kde sú porovnané bankové produkty a vyber si účet podĺa toho

    aké bankové služby TY CHCEŠ využívať

    porovnanie jednotlivých bánk, účtov a bank.služieb najdeš na stánke www.financnahitparada.sk

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    .. sadarmo máme - netreba ani ten jednoeurový "základný produkt" (je drahý) - ani "odmeňovať"
    ja by som odporucil Tatra banku, ak si este student a mas uy nad 20 rokov staci ked prinesies potvrdenie o navsteve skoly a mas studentsky balik za 0,35 EUR v ramci ktoreho mas VISA electron kartu, IB, sms o stave na ucte, neobmedzeny pocet prevodov cez IB a vyberov z bankomatov Tatra banky a rozne ine http://www.tatrabanka.sk/sk/personal.../studenti.html

    pripadne ak uz nie si student a mas 24 az 28 rokov staci ked donesies potvrdenie o ukonceni studia, alebo mas v OP zapisany titul tak ziskavas balik Tatra Personal Young za 2,50 EUR mesacne s tymi istymi sluzbami a tento poplatok si mozes znizit o polovicu ak spravis aspon 10 platieb kartou http://www.tatrabanka.sk/sk/personal...ky-na-ziskanie

    staci len chciet a informovat sa vo svoje banke ako najlepsie vyuzivat ucet, aby si platila co najmenej da sa to

    V ktorej banke sa oplatí mať účet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.