Zavrieť

Porady

Dotacia s uradu prace?

Dobry den chcel by som zacat podnikat v nepravidelnej preprave osob pre 8 ludi vratane vodica.bol som sa aj informovat na urade prace kvoli dotacii(som uz evidovany 3 mesiace) ale pani mi povedala ze auto si z tych penazi nemozem kupit iba ak do 1700eur a musi to byt nove auto a take samozrejme nekupim nikde.takze by som sa chcel opytat ci sa to nahodou neda nejako obist.dakujem za kazde info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    kmetko23 Pozri príspevok
    Dobry den chcel by som zacat podnikat v nepravidelnej preprave osob pre 8 ludi vratane vodica.bol som sa aj informovat na urade prace kvoli dotacii(som uz evidovany 3 mesiace) ale pani mi povedala ze auto si z tych penazi nemozem kupit iba ak do 1700eur a musi to byt nove auto a take samozrejme nekupim nikde.takze by som sa chcel opytat ci sa to nahodou neda nejako obist.dakujem za kazde info

    Vyhláška 124/2012

    hornak.ebsr je offline (nepripojený) hornak.ebsr

    hornak.ebsr
    Leasing ? aj keď ti to pokryje iba malinkú časť nákladov na vozidlo, ale relevantne spotrebuješ príspevok...

    kmetko23 je offline (nepripojený) kmetko23

    kmetko23
    ale neviem co presne ste tym mysleli lebo je tam toho vela.dakujem za info a ospravedlnujem sa ak vas otravujem este raz dakujem

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    kmetko23 Pozri príspevok
    ale neviem co presne ste tym mysleli lebo je tam toho vela.dakujem za info a ospravedlnujem sa ak vas otravujem este raz dakujem
    Ak máš o podnikanie v tejto oblasti vážny záujem, jednoducho si zákony a k tomu potrebnú legislatívu musíš prelúskať. Nik ti to tu na zlatej tácke nepoloží ako hotovú vec. Veď je to tvoj biznis... alebo bude... No musíš sa o to zaujímať hlavne ty...

    Dotacia s uradu prace?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.