Zavrieť

Porady

Myš

Ahojte. Kúpil som myš k NB hp Wireless Optical Mobile Mouse KU916AA. Zasunul USB, nainštalovalo sa a fungovalo. Po čase som reštartoval NB,a odvtedy myš nereaguje. Nemyslím si, že je to reštartom. Skúšal som aj na iných pc. Všade sa nainštalovalo, ale myš nereaguje. Počul som, že ich treba spárovať. Niečo som našiel na nete, zmačknúť gombík na USB potom na myši, ale ani tak to nefunguje. Má s tým niekto skúsenosti, ako ich spárovať? Či sa to vôbec dá, vie mi niekto poradiť?
Pekne ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Stlač ten "čudlik" na USB a čudlík na spodku myši SPOLU a chvíľu podrž

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    arizona Pozri príspevok
    Stlač ten "čudlik" na USB a čudlík na spodku myši SPOLU a chvíľu podrž
    To som už skúšal všelijako a nič. Nikdy som nemal dôveru v hp, a toto to všetko priklincovalo. Ak by ešte niekto vedel, uvítam každú radu.

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    jahoszmsk Pozri príspevok
    pozri v Správcovi zariadení či ju Win načítal
    Win ju načíta aj na iných počítačoch, ale myš nereaguje

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Batérie si skontroloval.Myška môže blikať ,ale batérie nemusia byť v poriadku.

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    marjankaj Pozri príspevok
    A reklamoval si to v obchode?
    Niekde som zapatrošil papiere, aj baterky som prezeral. Jediné čo mi zostáva ju vyhodiť.

    pavles1 je offline (nepripojený) pavles1

    pavles1
    Myš s najväčšou pravdopodobnosťou komunikuje s počítačom v nelicencovanom pásme 2,4 GHz. V tomto pásme komunikujú aj iné bezdrôtové zariadenia a aj WiFi. Toto pásmo má len niekoľko "pozícií", ktoré sú k dispozícii. Ak si vyčerpal všetky "pozície" inými bezdrôtovými zariadeniami a WiFi zariadeniami, tak myši nezostala "pozícia" na komunikáciu. Skús teda vypnúť všetky bezdrôtové zariadenia a WiFi zariadenia vo svojom dosahu a stlač potom znovu ten "cuplík" pre nadviazanie spojenia medzi myšou a PC.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.