Zavrieť

Porady

doom 3

Prosim vás nevie mi tu niekto poradiť kde si možem stiahnuť hru doom 3 ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    buchač júúúúj ,nemal si .....

    nnikka1 je offline (nepripojený) nnikka1

    nnikka1
    nie je to az také jednoduché lebo nic z toho sa nedalo spustit... ked su vsetky tvoje prispevky taketo tak sa uz nedivím ze ich je tolko....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    nnikka1
    nie je to az také jednoduché lebo nic z toho sa nedalo spustit...
    Jasné, že sa nedá spustiť, lebo potrebuje kľúč (číslo). Alebo potom zháňať warez a crack. Ale toto sa tu nedozvieš.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Warez je termín počítačového slangu označujúci autorské diela, s ktorými je nakladané v rozpore s autorským právom. Slovo bolo vytvorené odvodením z množného čísla anglického slova software nahradením písmena "s" za písmeno "z" - wares → warez.
    (wikipedia)
    Po našom, šľohnuté.
    A určitie by do DOOMa 3 nechcel tento

    BSOD je offline (nepripojený) BSOD

    BSOD
    nnikka1: Ak si Doom 3 nedokážeš nájsť, stiahnuť a nainštalovať sama, radšej si ho kúp. Je to menej starostí ako dávať mašinu dohromady po tom, čo si do nej natiahneš nejaké svinstvo. A naviac to je trestné.

    Buchač: Hmm... to je napríklad jedna z vecí, s ktorou by som sa určite nechválil na serveri, ktorý aspoň na 95% zapisuje a uchováva logy postov a adries.
    Naposledy upravil BSOD : 08.04.12 at 00:52 Dôvod: Dplnenie myšlienky
    jahoszmsk Veď Buchač nenapísal, že porušil ACTA, iba že má programy... možno ich jedno ráno našiel v PC.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ...a kde niet obvinenie , niet ani vinníka a všetko je potom OK!......kde niet dôkazné bremeno , môže mi každý fúkať tam , kde si myslím, no keď im stadiaľ pošleš odpoveď, ksichty budú celkom pokrivené ......šak ani súdy by nestíhali v zrýchlenom konaní rozhodovať , toľko je tých akože zlodejovasi na jedno CD-čko ....
    .

    BSOD je offline (nepripojený) BSOD

    BSOD
    Vzhladom k tomu, ake legislativne zmeny sa par skupin snazi pretlacit globalne, si skutocne myslim, ze takato frajerina je zbytocna a hlupa.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    nnikka1 Pozri príspevok
    Prosim vás nevie mi tu niekto poradiť kde si možem stiahnuť hru doom 3 ?
    ...najprv odpovedz na otázku ...impertinentnú ...

    Koľko máš rokov ???
    jahoszmsk Zoznamka? )

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    nnikka1 Pozri príspevok
    21 nejaký problem ?
    ...veď to je ten " problém "....

    ...takýto vek je predsa len v dnešnej dobe , že počítačový ???
    Ono je dobre nie iba po Facke vedieť sa pohybovať , ale aj iné ...že povedzme zadať patričný výraz do googla a je vymalováno ...

    Príklad

    doom 3 free
    Približný počet výsledkov: 63 700 000 (0,18 sekúnd) ....
    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    ...potom sú aj iné linky , no o tých sa nejak nebudem - nemienim zmieňovať ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    nnikka1 Pozri príspevok
    nie je to az také jednoduché lebo nic z toho sa nedalo spustit... ked su vsetky tvoje prispevky taketo tak sa uz nedivím ze ich je tolko....
    ...nie všetko je jednoduché ...a nie vždy ...

    ...poznámku o príspevkoch prehliadam ...najprv ale prečítaj , potom hodnotenie dávaj ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    buchač Pozri príspevok
    ...veď to je ten " problém "....
    ...potom sú aj iné linky , no o tých sa nejak nebudem - nemienim zmieňovať ....
    misoft Pozri príspevok
    Jasné, že sa nedá spustiť, lebo potrebuje kľúč (číslo). Alebo potom zháňať warez a crack. Ale toto sa tu nedozvieš.
    ...a čo je tot warez ??????...
    ...crack som už použil , nebolo to dobré ...radšej si inú šlahu položím..........
    Naposledy upravil buchač : 07.04.12 at 21:02

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    misoft Pozri príspevok
    (wikipedia)
    Po našom, šľohnuté.
    A určitie by do DOOMa 3 nechcel tento
    ...bratu ....v starej mašine som mal a ešte aj v záložnom HDD mám programy , za ktoré by som inak 5-miestne číslo vysolil ...podotýkam v éčkach...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    BSOD Pozri príspevok
    nnikka1: Ak si Doom 3 nedokážeš nájsť, stiahnuť a nainštalovať sama, radšej si ho kúp. Je to menej starostí ako dávať mašinu dohromady po tom, čo si do nejnatiahneš nejaké svinstvo. A naviac to je trestné.
    ...presne tak ...
    Buchač: Hmm... to je napríklad jedna z vecí, s ktorou by som sa určite nechválil na serveri, ktorý aspoň na 95% zapisuje a uchováva logy postov a adries.
    ...pozor na jednu skutočnosť ...nepovedal som , že všetko som ja posťahoval......že dejte mi lidi , ja to udělám - moji študenti sa realizovali onoho času ...
    ...a kde niet obvinenie , niet ani vinníka......kde niet dôkazné bremeno , môže mi každý fúkať tam , kde si myslím......šak ani súdy by nestíhali v zrýchlenom konaní rozhodovať , toľko je tých akože zlodejov....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.