Zavrieť

Porady

Hrudníková Chirurgia vo Vyšných Hágoch

dobrý deň,
hľadám niekoho, kto bol v nedávnej dobe hospitalizovaný na hrudníkovej chirurgii vo Vyšných Hágoch, kam sa chystám budúci týždeň.
Chcela by som vedieť či si mám zobrať príbor, toaleták, či je tam pripojenie na net. Či bude potrebné si platiť za stravu, či je tam bufet a podobné užitočnosti....
Ďakujem
L
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    Bola som tam už skôr, ale vtedy pripojenie na internet nebolo - 5 rokov dozadu. Za stravu sa neplatilo, bufet tam je v budove a aj potraviny v areáli. Potom je tam novinový stánok, kaderníčka, bola aj knižnica. Ale moja skúsenosť - neskutočne ochotný personál a dobrí doktori - mne síce odfikli kus pľúc, ale fungujem bez problémov a ozaj s takým prístupom som sa nestretla ešte hádam nikde. Dúfam, že sa nezopsuli.....

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Zdenka 0705, lujza.j, alla66, Darina1234, Mila123
    5

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona


    taketo uzitocne veci ti mali oznamit oni.
    Ak zabudli, tak sa treba informovat tam

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    macacko Pozri príspevok
    dobrý deň,
    hľadám niekoho, kto bol v nedávnej dobe hospitalizovaný na hrudníkovej chirurgii vo Vyšných Hágoch, kam sa chystám budúci týždeň.
    Chcela by som vedieť či si mám zobrať príbor
    ...svoj viac menej určite ...
    , toaleták
    ...niekedy ho málo býva ...
    , či je tam pripojenie na net.
    ...iba ak na izbách s nadštandartom ...ale veď nejaký modem vždy vie problém poriešiť ...
    Či bude potrebné si platiť za stravu
    ...za stravu sa nedopláca nikde ......spomínaš hospitalizáciu a nie liečenie - v tých dvoch je rozdiel ...
    , či je tam bufet a podobné užitočnosti...
    ...určite sú .......
    Ďakujem
    L
    ...

    Nadštandardné služby poskytované v NÚTPCHaHCH Vyšné Hágy

    Cenník
    ubytovanie - 8,40 € s DPH
    samostatné ubytovanie - 8,40 € s DPH
    nadštandardná izba s WC a sprchou (samostatná izba) - 15,- € s DPH
    ubytovanie (8. poschodie) - 15,- € s DPH/osoba
    ubytovanie medici - 2,- € s DPH/noc/osoba
    zapožičanie TV - 1,80 € s DPH
    internetový prístup:
    1:30 hod. - 1,20 € s DPH
    3 hod. - 2,40 € s DPH
    5 hod. - 3,60 € s DPH

    Platnosť od 3. 1. 2011


    ...atď ...

    Centrum hrudníkovej chirurgie
    http://www.hagy.sk/showpage.php?name...k_chir6C7C_JIS

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    macacko Pozri príspevok
    keby som sa mohla informovať tam, tak sa informujem....žial situácia je dnes taká, že som mohla byť rada, že ma vôbec objednali na zákrok....
    Všetky dôležité informácie pre pacientov na tel.: 052/4414 111

    http://www.hagy.sk/index.php

    macacko je offline (nepripojený) macacko

    macacko
    keby som sa mohla informovať tam, tak sa informujem....žial situácia je dnes taká, že som mohla byť rada, že ma vôbec objednali na zákrok....
    babka - ježibabka
    Gabhus Pozri príspevok
    Ale moja skúsenosť - neskutočne ochotný personál a dobrí doktori - a ozaj s takým prístupom som sa nestretla ešte hádam nikde. Dúfam, že sa nezopsuli.....
    Mimo témy:
    Citujem iba časť príspevku. Teraz sa skutočne vo väčšine prípadov nadáva na zdravotníctvo a doktorov, ale sú aj výnimky. Ja mám veľmi dobrú skúsenosť z Kliniky hrudníkovej chirurgie Bratislava Ružinov, kde je takisto neskutočne dobrý a veľmi príjemný a hlavne vo všetkom ochotný personál - lekári aj sestričky. Vďaka im za ich prístup k pacientom.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ja som bola v Hágoch v decembri. Najprv som ležala na internom, potom ma presunuli na chirurgiu, lebo bola nutná operácia. Toaletný potrebuješ..ale vieš kúpiť v bufete hneď pri vchode, kde kúpiš čokoľvek potrebné. Príbor ti donesú... na chirurgii sa stravuješ v izbe. Ja som mala svoj hrnček...mám pocit, že hrnčeky nedávali , ale vieš si kúpiť tiež buď v bufete alebo v novinovom stánku. Neplatila som za pobyt nič. Internet je tam dosť drahý...ja mám v mobile , takže som sa cez ten pripájala. Televízor je na chodbe... na izbách ani nikto nemal zaplatený. Čo sa mi nepáčilo, že do WC sme vchádzali jednými dverami aj ženy aj muži.... a sprchy boli spoločné...zober si nejaké žabky a mne sa zišiel aj župan. Inak lekári príjemní..a sestričky poväčšine zlaté.

    Hrudníková Chirurgia vo Vyšných Hágoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.