Zavrieť

Porady

veľkoobchod

chcel by som rozbehnuť veľkoobchod s knihami ako mám postupovať? mám kontaktovať priamo vydávateľstva? pracujem v tejto oblasti ale chcel by som sa osamostatniť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Čiže konkurencia zamestnávateľovi ?

    patrik2204 je offline (nepripojený) patrik2204

    patrik2204
    presne konkurencia aj keď som spokojný ale chcem sa odraziť začať ako sa hovorí riadne podnikať a nie byť len živnostník

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    samozrejme, že máš kontaktovať vydavateľov, ale oveľa viac by som sa bál odbytu - trh s knihami je na SVK presýtený, najväčší predajcovia neberú z veľkoobchodov, ale priamo od vydavateľov, keďže v tej oblasti pracuješ, budeš si to vedieť zvážiť lepšie

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    patrik2204 Pozri príspevok
    presne konkurencia aj keď som spokojný ale chcem sa odraziť začať ako sa hovorí riadne podnikať a nie byť len živnostník
    ....a živnostník nepodniká?
    ....a chceš to zo začiatku robiť súbežne so zamestnaním? Ak áno, máš problém - viď ZP

    patrik2204 je offline (nepripojený) patrik2204

    patrik2204
    samozrejme, že máš kontaktovať vydavateľov, ale oveľa viac by som sa bál odbytu - trh s knihami je na SVK presýtený, najväčší predajcovia neberú z veľkoobchodov, ale priamo od vydavateľov, keďže v tej oblasti pracuješ, budeš si to vedieť zvážiť lepšie
    Tak odbytu sa nebojím pretože zákazníci kupujú tovar dobre takže v tom problém nemám

    ....a živnostník nepodniká?
    ....a chceš to zo začiatku robiť súbežne so zamestnaním? Ak áno, máš problém - viď ZP

    nie nechcem v tom sa osamostatniť popri práci

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    patrik2204 Pozri príspevok
    Tak odbytu sa nebojím pretože zákazníci kupujú tovar dobre takže v tom problém nemám
    kupujú od koho?

    patrik2204 je offline (nepripojený) patrik2204

    patrik2204
    kupujú od koho?
    ako od koho? odomňa ale vravím chcem si v tomto rozbehnúť svoj biznis plus možno vľkoobchod s nealko nápojmi a enrgy drinkmi

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    poloz si otazku preco by zrazu mali ti ludia nakupovat od teba a nie od svojho doterajsieho dodavatela...
    velkoobchod s nealko napojmi a energy drinkami radsej ani nekomentujem

    patrik2204 je offline (nepripojený) patrik2204

    patrik2204
    vo Zvolene sú len dve distribučno-predajné spoločnosti a jedna krachuje a tá v ktorej zatiaľ pracujem tak len tú môžem pokladať za konkurenciu

    patrik2204 je offline (nepripojený) patrik2204

    patrik2204
    toto je práveže konkurencia kníhkupectiev predaj je priamy k zákazníkovy formou ukážkových kníh

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    patrik2204 Pozri príspevok
    toto je práveže konkurencia kníhkupectiev predaj je priamy k zákazníkovy formou ukážkových kníh
    ak sú to tie návštevy predajcov po firmách, celkom by ma zaujímalo, ako majú títo "podomoví" alebo lepšie povedané "pofirmový" predajcovia riešené registračné pokladne.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    patrik2204 Pozri príspevok
    ako od koho? odomňa ale vravím chcem si v tomto rozbehnúť svoj biznis plus možno vľkoobchod s nealko nápojmi a enrgy drinkmi
    ako môžu kupovať od Teba,veď si zamestnanec.Už to vidím,ako všetci prestanú kupovať od Tvojho zamestnávateľa a nahrnú sa k tebe...

    patrik2204 je offline (nepripojený) patrik2204

    patrik2204
    je to predaj a distribúcia kníh za veľkoobchodne ceny napríklad kniha čo je za 39,90 my ju máme za 12 a podobne a čo sa týka pokladníc vedúci vždy natlačí bločky až na koinkurenciu tam musia mať distribútori pokladne v autách

    patrik2204 je offline (nepripojený) patrik2204

    patrik2204
    ako môžu kupovať od Teba,veď si zamestnanec.Už to vidím,ako všetci prestanú kupovať od Tvojho zamestnávateľa a nahrnú sa k tebe...
    neznalosť brandže

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    patrik2204 Pozri príspevok
    chcel by som rozbehnuť veľkoobchod s knihami ako mám postupovať? mám kontaktovať priamo vydávateľstva? pracujem v tejto oblasti ale chcel by som sa osamostatniť
    zato ty si veľmi znalý

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.