Zavrieť

Porady

operácia horných viečok

Dobrý deň,
vie niekto skúsenosť s úpravou horných viečok v Žiline?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nie, ale uvažujem....ale ak tak tak v Čechách... čo to tam stojí?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Ak Ti operáciu odporučí očný lekár zo zdravotných dôvodov, tak je bezplatná.
4 0
JankaV JankaV

JankaV je offline (nepripojený) JankaV

Dnes som bola v Žiline v očnom centre, robí to lekár, Stojí to 260 € alebo 290 € za obe oči, tak som podebatila a zajtra nejdem nikde, lebo som stratila odvahu. Ale keď naberiem odvahu, tak pôjdem. Platiť si budem musieť, lebo odvody platím síce 30 rokov ale som mladá, zdravá a krásna a nemám známu očiarku, ktorá by mi dala papier, že mám zdravotné dôvody.
2 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
keď si zdravá a krásna, tak to nerieš!!! ja by som sa nedala rezať ani za milión....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

JankaV Pozri príspevok
Dnes som bola v Žiline v očnom centre, robí to lekár, Stojí to 260 € alebo 290 € za obe oči, tak som podebatila a zajtra nejdem nikde, lebo som stratila odvahu. Ale keď naberiem odvahu, tak pôjdem. Platiť si budem musieť, lebo odvody platím síce 30 rokov ale som mladá, zdravá a krásna a nemám známu očiarku, ktorá by mi dala papier, že mám zdravotné dôvody.
ak si mladá,zdravá a krásna,tak nepotrebuješ plastickú operáciu viečok
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

JankaV Pozri príspevok
Dnes som bola v Žiline v očnom centre, robí to lekár, Stojí to 260 € alebo 290 € za obe oči, tak som podebatila a zajtra nejdem nikde, lebo som stratila odvahu. Ale keď naberiem odvahu, tak pôjdem. Platiť si budem musieť, lebo odvody platím síce 30 rokov ale som mladá, zdravá a krásna a nemám známu očiarku, ktorá by mi dala papier, že mám zdravotné dôvody.
to je nejaké lacné.....
Úprava dolných alebo horných viečok /
Od 678 €

http://www.ulk.sk/cennik/cennik-plas...chirurgia.html
0 0
JankaV JankaV

JankaV je offline (nepripojený) JankaV

kopretinka Pozri príspevok
ak si mladá,zdravá a krásna,tak nepotrebuješ plastickú operáciu viečok
Veď ju ani nepotrebujem preto, že by som nebola dosť krásna, ale na jednom viečku mám malinkú bradavičku a to keď budem riešiť, lebo skôr či neskôr budem musieť, tak to chcem jedným vrzom, aby mi neostalo jedno oko iné ako druhé. Ale tiež je pravda, že by som mohla byť ešte krajšia.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Je to u vás lacné. A nemusíš mať vôbec strach.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka Pozri príspevok
to je nejaké lacné.....
Úprava dolných alebo horných viečok /
Od 678 €

http://www.ulk.sk/cennik/cennik-plas...chirurgia.html
to nerobia v narkóze?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
to nerobia v narkóze?
čo síííí,takú maličkosť? a okrem toho celková narkóza je omnoho drahšia...čo už dnes robia v celkovej narkóze? svokrovi dávali strojček na srdce pri lokálke a na druhý deň šiel domov
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

JankaV Pozri príspevok
Veď ju ani nepotrebujem preto, že by som nebola dosť krásna, ale na jednom viečku mám malinkú bradavičku a to keď budem riešiť, lebo skôr či neskôr budem musieť, tak to chcem jedným vrzom, aby mi neostalo jedno oko iné ako druhé. Ale tiež je pravda, že by som mohla byť ešte krajšia.
tak kvôli malinkej bradavičke si nemusíš dávať plastiku hádam,či?
0 0
JankaV JankaV

JankaV je offline (nepripojený) JankaV

Tú bradavičku mám priamo na zhybe viečka a vadí mi, sem tam si musím popreťahovať celé oko, tak keď mi odrežú kus kože na jednom viečku, tak to druhé oko asi bude smiešne. A to ani nie je plastika, to len odrežú pár milimetrov nadbytočnej kože.
Dnes ráno som zasa frajer, tak som sa objednala. Uvidím, keď tam prídem, či sa zas nevrátim.
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Nič strašné to nie je. S tými tenučkými ihličkami obpichajú okolo a potom už nič necítiš. Oni si tam šimoria, potom povedia - otvor oči. Funguješ normálne, treba len, aby sa zahojila ranka ako keď sa porežeš.

Dôležité je pred operáciou nacvičiť si poslepiačky prechod od postele do kúpelne, lebo po operácii zaviažu oči až do rána. Vlastne ti dajú lieky, že to prespíš. Ráno si nasadíš tmavé okuliare, zaplatíš a zavoláš taxi.
Asi týždeň sa ti to bude hojiť - to ti povedia, čím si to umývať ...

Moja mama tam mala toľko nazhrnanej kože, že sa jej ťažko držali otvorené oči. Dnes je to tak bežný zákrok, ako keď ti vyberajú záder.
5 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

JankaV Pozri príspevok
Tú bradavičku mám priamo na zhybe viečka a vadí mi, sem tam si musím popreťahovať celé oko, tak keď mi odrežú kus kože na jednom viečku, tak to druhé oko asi bude smiešne. A to ani nie je plastika, to len odrežú pár milimetrov nadbytočnej kože.
Dnes ráno som zasa frajer, tak som sa objednala. Uvidím, keď tam prídem, či sa zas nevrátim.
kus kože? tak snáď to toľko nebude,neboj
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

2. mája ide moja mamina na úpravu horných viečok. Odhodlala sa po 20 rokoch čo ju to trápi. Tak sa teším.

Napíšem Vám ako sme pochodili, čo to stálo a ako vyzerá
1 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

Moja mamina bola asi pred pol rokom, tiež sa bála, ale trvalo to možno 30-45min. nemala žiadne bolesti, a išla aj druhýkrát nakoľko to mala dosť spadnuté na prvýkrát sa to nedalo úplne a išla v pohode a tiež je človek, ktorý sa bojí. Bola v malom mestečku kde to stálo 350-400euro, cena ktorú uvádzaš ty je úplne super. Ja akonáhle budem mať zvyšných 400evri pôjdem tiež :-)) tak keď ťa to trápi určite choď, strach prekonáš.
2 0
JankaV JankaV

JankaV je offline (nepripojený) JankaV

Už to mám za sebou, úplne bezbolestbé, síce nepríjemné, ale žiadne boslesti predtým ani potom. Vyzerám trochu divne, ale pohodička. Či budem krajšia neviem, zatiaľ to tak nevyzerá.
Platila som 260 € + 15 vstupný pohovor.
Všetkým, ktoré váhajú vravím - nečakajte, netreba sa vôbec vôbec báť.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

JankaV Pozri príspevok
Už to mám za sebou, úplne bezbolestbé, síce nepríjemné, ale žiadne boslesti predtým ani potom. Vyzerám trochu divne, ale pohodička. Či budem krajšia neviem, zatiaľ to tak nevyzerá.
Platila som 260 € + 15 vstupný pohovor.
Všetkým, ktoré váhajú vravím - nečakajte, netreba sa vôbec vôbec báť.
a čo Ti vlastne robili?len tú bradavicu odstránili,alebo si si dala aj viečka nejako upraviť?
0 0
JankaV JankaV

JankaV je offline (nepripojený) JankaV

Dala som si upraviť vrchné viečka a tá bradavička padla za vlasť.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať