Zavrieť

Porady

zbytocny stavebny projekt

zdravim. nastala mi trochu hlupa situacia. planoval som stavbu RD, mam pozemok, mam komplet stavebny projekt, ale na koniec zo stavby nic nebolo. teraz otazka: mate niekto skusenost s predajom stavebneho projektu? neviete nahodou ci firmy ako euroline a podobne odkupuju spetne za nejaku nizku sumu svoje projekty spat? Ci o niecom takom mozem len snivat? Vdaka za akukolvek radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    deli. je offline (nepripojený) deli.

    deli.
    Nuž, projekt je právny dokument, na ňom je napísané Vaše meno a miesto výstavby. Nesmie sa v ňom škrtať a prepisovať. E... ine určite projekt neodkúpi, prečo by to robil?-nemá na to žiadny dôvod. Projekt je nepredajný a neprenosný. Už len tlač koľko stojí, nemá bežný človek ani potuchy...
    prave preto som myslel ci nahodou nekupia za nejaku nizku cenu aspon tie vykresy....ale tak viac menej mi je jasne ze si s tym mozem akurat tak vytapetovat....wc...:-(..co uz, clovek sa uci na vlastnych chybach. Aj tak vdaka za koment

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Naco by to kupovali, s rozpiskou s Vasim menom to ma cenu toho papiera. Mozete sa v papiernictve mrknut teda, aku to ma cenu a skusit predat

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    deli. Pozri príspevok
    Už len tlač koľko stojí, nemá bežný človek ani potuchy...
    Ked vytlacim vypocet na 1 dom v 4 -pare, tak je to viac listov ako diplomovka. To je este bez vykresov. Tazko vysvetlit....

    zbytocny stavebny projekt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.