Zavrieť

Porady

Podnikateľské poradenstvo

Zdravím,

pred týždňom som sem pridal tému s otázkou ohľadom podnikania s tabakovými výrobkami. Téma je k nahliadnutiu tu: http://www.porada.sk/t191589-dovoz-a...krajin-eu.html

Po týždni zisťujem, že sa jedná pravdepodobne o veľmi špecifickú tému podnikania, preto zvažujem, že by som sa spýtal uvedené otázky priamo odborníka.

Viete poradiť alebo máte aj skúsenosť s podnikateľským poradsenstvom? Viete mi odporučiť poradenstvo prostredníctvom e-mailovej komunikácie? Prípade kde by mi poskytli poradenstvo k danej téme zadarmo? (živnost. úrad, daňový?)

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Poradenstvo k takejto teme v ziadnom pripade nedostanes zadarmo. Kvalitne podnikatelske poradenstvo stoji vysoko cez 100 Eur / hodina bez DPH.
    Zaraza ma ze si ludia myslia ze im dnes niekto da nieco zadarmo.
    Ak by som mal na mysli podnikatelske poradenstvo v tomto slova zmysle, ratal by som samozrejme s tym, co uviedol profesional. Mal som na mysli nieco ine, staci si este raz a pomaly precitat moj prispevok. Zadarmo byvaju napriklad aj rady, mozno na porade, alebo na forach. Toto bol zial len vykrik z tmy.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Nebudeme ti tu písať rady okolo živn. úradu, daňového úradu. Všetko je tu v rôznych témach rozobraté a detajlne popísané. Rád tu nájdeš a zadarmo až príliš. Musíš tomu však obetovať svoj čas.
    Naozaj je to špecifická téma, oplývajúca mnohými zákazmi, príkazmi, obmedzeniami, predpismi, kvôtami, ... a to nielen slovenskými, ale aj podľa krajiny dovážaného tovaru. Odporúčame vypracovať kvalitnú štúdiu uskutočniteľnosti a kvalitný podnikateľský plán (ak si podnikanie nefinancujete z vlastných zdrojov, bude to požadovať aj banka)

    Tieto veci samozrejme žiadny kvalitný poradca zadarmo nerobí, záruka za správnosť údajov má svoju cenu a lacné veci väčšinou v konečnom dôsledku vyjdu pridraho.

    Podnikateľské poradenstvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.