Zavrieť

Porady

vinarske zavody

neviete o niekom kto by mal zaujem kupit komplet vinarske zavody v Tokajskej oblasti?viac info cez PM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Opýtaj sa v parlamente prečo ich doteraz žiaden posranec nesprivatizoval, tam majú najlepšie informácie čo, kde, koľko vynáša a komu.........
    Indeed Tiež mi nejde do hlavy,prečo sa niekto chce zbaviť kompletne zariadeného podniku, ktorý funguje a má perspektívu..
    ide o 46 ha vysporiadanej pody z toho:11,1 ha vysadene v roku 2009 a 35 ha pripravene na vysadbu a podane na podporu vysadby(dotacia cca 20000 euro/ha).Na pozemku je spracovatelna za 169mil SKK(komplet technologia na spracovanie, fermentaciu, flasovanie) dokoncene v roku 2010.K tomu 2x traktor Lamborghini + komplet prislusenstvo(vlecky, pluhy, zastrihovace, disky...)
    Pravna forma s.r.o. moze ist o predaj obchodneho podielu

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    nemusíš všetko riešiť cez súkromné správy, napíš aspoň čo to znamená "vinárske závody"? Vinice? aká rozloha? technológie? budovy? veľkosť produkcie?

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Je tu dolezita ale jedna zasadna vec. Ako je to s personalnym obsadenim spolocnosti a s know how? Lebo mozes mat pody v Tokajskej oblasti kolko chces, mozes mat tu najlepsiu techniku a ajvyssie dotacie. Ale bez know how a ludi co o Tokaji nieco vedia v skutocnosti ziadny Tokaj nevyrobis. A to je dost zasadne.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Skus sa poinformovať na ministerstve podohospodárstva,

    tu sa pohybuju zväčša len malé ryby....

    Efkon je offline (nepripojený) Efkon

    Efkon
    Ak čakaš, že tu niekto vytiahne z vrecka prachy a kupi to od teba, tak ešte chvilku čakaj.
    Ja by som spracoval k tomu podrobnejši material a skusil s nim osloviť firmy, ktoré v tomto biznise robia. Vino Nitra, Movino Veľký Krtíš ... je ich dosť. To je podla mna najrealnejšie. Pochybujem, že by do toho išiel niekto iný.
    Poskytujeme služby v oblasti: Poradenstvo pri predaji firmy. Oceňovanie firiem. Tvorba business plánov a finančné analýzy. ...viac pre_podnikanie
    Najreálnejšie je asi naozaj osloviť ostatných hráčov na trhu (Slovensko, Maďarsko) formou tendra. Pripraviť teaser (Infomemo) a rozposlať. Teoreticky by o to mohli mať záujem aj nejakí finanční investori ktorých poznám, aj keď popravde do poľnohospodárstva sa veľmi nehrnú. V konečnom dôsledku však aj tak bude rozhodovať cena.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.