Zavrieť

Porady

jarmoky

ahojte neviete mi prosim poradit kedy a kde sa konaju nejake jarmoky v zapadoslovenskom kraji niektore poznam ale chcela by som si rozsirit informacie.dakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Badko je offline (nepripojený) Badko

    Badko
    syntylady Pozri príspevok
    ahojte neviete mi prosim poradit kedy a kde sa konaju nejake jarmoky v zapadoslovenskom kraji niektore poznam ale chcela by som si rozsirit informacie.dakujem..
    Pokial viem tak jarmoky sú až na jeseň - ja mám rada atmosféru jarmoku, chodím na jarmoky rada
    trisestri oni zacinaju uz v maji,ale najlepsiu atmosferu maju jesenne,ked vynikne vona grilovanych dobrot,burciaku a hrozna a kedy je vonku prijemne-ani chladno ani horuco

    syntylady je offline (nepripojený) syntylady

    syntylady
    ahojte chystam sa na jarmok do rimavskej soboty bol tam niekto?ako sa darilo? dik za odpoved

    Zigi 1 je offline (nepripojený) Zigi 1

    Zigi 1
    Ahojte,v R.Sobote je slabá kúpna sila.....tada podla mňa.Vedel by mi niekto poradiť jarmok na 11-12.5.12 ?Ďakujem

    jobobe je offline (nepripojený) jobobe

    Priateľ jobobe
    Zigi 1 Pozri príspevok
    Ahojte,v R.Sobote je slabá kúpna sila.....tada podla mňa.Vedel by mi niekto poradiť jarmok na 11-12.5.12 ?Ďakujem

    Zigi 1 je offline (nepripojený) Zigi 1

    Zigi 1
    Ahojte,vedel by mi niekto poradit kde sa oplatí íst predávat viac Senecké leto alebo Dni Petržalky? Ďakovala !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.