Zavrieť

Porady

akcie na PC hry - Tesco

Ahojte poraďáci, chcel som sa vás spýtať či náhodou neviete či sa nechystá v blízkej budúcnosti v Tescu nejaká akcia na PC hry...
Počul som že niekedy v minulosti to tam bolo až nejak okolo 60%

http://www.ea.com/cz/news/tesco-zava...icke-pc-tituly

Nerád by som si teraz kupoval hru za 19€ keď by som na ňu npr. o mesiac narazil v tescu za 10€

Tak ak o niečom viete alebo ste počuli tak napíšte.

Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Asi takto: PC hry v Tescu sú predražené hneď na začiatku. Okrem toho, niektoré hry, ktoré sú tak drahé, sú "staré i 5-6 rokov. Potrebujú sa ich zbaviť, tak drbnú "zľavu" 20%, aby sa predali. Ale aj tak je cena vyššia, ako v danej kategórii a v danom veku (čase) vydania prislúcha. To skôr si kupuj hry v špecializovaných obchodoch (posielajú aj na dobierku) a aj cez e-shop (poznám jednu predajňu (nebudem zverejňovať a robiť reklamu - poukážem len cez SS), s ktorou mám veľmi dobré skúsenosti a nikdy nesklamali!

    BTW: tie "zľavy" na Tesco-PC hry už boli minulého roku!(viď link )

    pecky jako FIFA 11 (2010) nebo 10 (2010), Battlefield Bad Company 2 (2010), Battlefield 2 Complete Collection, The Saboteur (2009), Medal of Honor 10th Anniversary, Mass Effect 2 (2010), Dragon Age Prameny, Need for Speed Shift (2009) či Undercover (2008), NHL 09 (2008), Dead Space (2008), Crysis Maximum Edition (2009)
    Napr. Crysis Maximum Edition - http://hry-pro-pc.heureka.sk/medal-o...h-anniversary/ a tá cena je tam dlhšie!
    Naposledy upravil misoft : 15.04.12 at 19:42

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...to Ti nik nepovie , nakoľko to nik nevie ...ešte aj zamestnanci Tesca sú mimo ...

    Takúto info by mohol poskytnúť jedine product manager Tesca , sediaci na ústredí v Blave .....nik iný !!!

    ...tzv. letáky , respektíve info o ktoré produkty pôjde , sa dostanú na jednotlivé prevádzky cca 1 - 2 dni pred zahájením akcie ...personál má potom solídne fofry s preceňovaním , vytvorením regálov a následným premiestnením tovaru do nich ...
    Potom sa spustí agresívna reklama v médiách ...letáky do schránok .......a lidičky , zbláznite sa ....

    Snáď si nemyslíš , že takáto info sa dostane len tak von ...predsa do poslednej chvíle budú predávať za plnú cenu a následne za akciovú ......či hádam nie ???

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    No veď jasné, dobre poznám tie ich obchodné ťahy len či to nieje každý rok npr. (v lete) a pod. taká nejaká akcia.
    Nevadí. asi počkám či sa niečo také neobjaví a neviem či náhodou už tá akcia nebola prednedávnom - niečo sa mi zdá ale nie som si istý.

    Ale aj tak dik

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    No ja viem že v tescu majú hry najdrahšie npr. taký Battlefield: Bad Company 2 tam teraz stojí 19,99€ pritom na nete sú od 15€ a našiel som aj za 13€ ale s dopravou to je nejakých 18€ a keď dajú v tesku akciu npr 50% tak tá hra tam stojí 10€ - a to nekúpim ani cez net za toľko.
    Ale zasa keď si to tak zoberiem že budem čakať na tú akciu stále a budem sa len sústreďovať kedy to zazriem v letáku tak kašlem na to a objednám si to cez net teraz - a môžem hrať i keď sa tavím že hneď ako si ju kúpim cez net tak vycapia akciu v tescu po pár týždňoch ale čo už. Peniaze niesu všetko Len ten blbý pocit že som za tých 20€ mohol mať hry dve tak asi radšej ani potom nebudem chodiť do tesca aby ma to zbytočne nerozčúlilo

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    no a viem že ta akcia bola minulý rok ale stavím sa že teraz po zimných mesiacoch čo sa nepredlo tak sa toho budú chcieť zabaviť v lete aby to tam dlho nedržali. hlavne predaj týchto "starších" hier v letných mesiacoch dosť ubúda (podľa mňa) - v lete chce ísť každy von a pod a keď chce hrať niečo tak asi niečo novšie...

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    no a teraz som našiel ten Battlefield: Bad Company 2 za 10€ aj v gameexpres.sk tam je akcia či čo takže kašlať na tesco

    akcie na PC hry - Tesco

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.