Zavrieť

Porady

Som začiatočníčka v podnikaní

Dobrý,som tu nová a chcela by som poprosiť poradcov ktorí sa venujú podnikaniu v realitách,aby sa mi ozvali,potrebujem poradiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    gerci86 Pozri príspevok
    veronikasad ahoj... potrebovala by som tu zohnať človeka ktorý beží v tomto podnikaní.Pretože ja by som chcela začať podnikať v realitách,lenže na živnostenskom ma informovali že potrebujem buď niekoho kto robí v realitách aby nap.živnosť na mňa a ja so ho priznám ako svojho zamestnanca a budem mu nie akú symbolickú sumu vyplácať,alebo potrebujem takého človeka ktorý podniká v realitách a dal by mi potvrdenie že som u neho 5 rokov praxovala.A potom si môžem otvoriť živnosť.Čas beží a ja potrebujem toto aby mi dali živnosť a mohla som sa zapísať do čakacej listiny na obhájenie podnikateľského plánu ,ktorý trvá aj 4 mesiace.Takže ma tlačí čas.Ty by si mi vedel teda pomôcť???Ostávam s pozdravom.
    To potvrdenie ti vyda ten clovek, u ktoreho si si odkrutila 5.rocnu prax.
    Alebo hladas cloveka, ktory sa ma spolupodielat na tvojom podvode a vyda ti potvrdenie aj bez praxe?
    To chces svoje podnikanie zacinat podvodom? Co bude dalej..?

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    To si vážne myslíš, že len tak za nie akú symbolickú sumu Ti niekto nastaví svoju kožu na trh ? Fakt úžasný začiatok podnikania. Čo takto si vybrať oblasť, ktorú môžeš robiť bez podvodu na samotnom začiatku podnikania ? Bez urážky, na napísanie tvojich riadkov bolo treba dosť guráže.... Tu takého človeka určite nezoženieš.... Ja osobne by som Ti svoje meno neprepožičala....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    gerci, Porada je verejný portál, ak má nejaké konkrétne otázky, pýtaj sa. Kto bude vedieť - odpovie ...

    gerci86 je offline (nepripojený) gerci86

    gerci86
    veronikasad ahoj... potrebovala by som tu zohnať človeka ktorý beží v tomto podnikaní.Pretože ja by som chcela začať podnikať v realitách,lenže na živnostenskom ma informovali že potrebujem buď niekoho kto robí v realitách aby nap.živnosť na mňa a ja so ho priznám ako svojho zamestnanca a budem mu nie akú symbolickú sumu vyplácať,alebo potrebujem takého človeka ktorý podniká v realitách a dal by mi potvrdenie že som u neho 5 rokov praxovala.A potom si môžem otvoriť živnosť.Čas beží a ja potrebujem toto aby mi dali živnosť a mohla som sa zapísať do čakacej listiny na obhájenie podnikateľského plánu ,ktorý trvá aj 4 mesiace.Takže ma tlačí čas.Ty by si mi vedel teda pomôcť???Ostávam s pozdravom.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    U nas na Vychode maju také hlúpe porekadlo:

    "Daj 50 eury na stol, a možeme sa rozprávať 1-nu hodinu."

    Ja takýto prístup z duše neznášam, ale pre Teba to platí na 100%.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    gerci86 Pozri príspevok
    veronikasad ahoj... potrebovala by som tu zohnať človeka ktorý beží v tomto podnikaní.Pretože ja by som chcela začať podnikať v realitách,lenže na živnostenskom ma informovali že potrebujem buď niekoho kto robí v realitách aby nap.živnosť na mňa a ja so ho priznám ako svojho zamestnanca a budem mu nie akú symbolickú sumu vyplácať,alebo potrebujem takého človeka ktorý podniká v realitách a dal by mi potvrdenie že som u neho 5 rokov praxovala.A potom si môžem otvoriť živnosť.Čas beží a ja potrebujem toto aby mi dali živnosť a mohla som sa zapísať do čakacej listiny na obhájenie podnikateľského plánu ,ktorý trvá aj 4 mesiace.Takže ma tlačí čas.Ty by si mi vedel teda pomôcť???Ostávam s pozdravom.
    Realitná činnosť patrí medzi viazané živnosti. K získaniu živn.oprávnenia musíš splniť nasl. podmienky.

    61.

    Sprostredkovanie predaja, prenájmu
    a kúpy nehnuteľností (realitná
    činnosť)

    – vysokoškolské vzdelanie ekonomického
    alebo právnického
    alebo stavebného alebo architektonického
    smeru alebo
    – úplné stredné vzdelanie s maturitnou
    skúškou a 5 rokov
    praxe v odbore


    zrejme tieto podmienky nesplňaš a na ŽU ti doporučili podnikanie prostredníctvom zodpovedného zástupcu, ktorý musí byť v pracovnom pomere (na pracovnú zmluvu-nestačí dohoda) v tvojej firme
    Naposledy upravil veronikasad : 18.04.12 at 11:32

    Som začiatočníčka v podnikaní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.