Zavrieť

Porady

Vratenie Windowsu do povodneho stavu

Ahojte, moja 20 mesačná dcéra sa dostala k pc a všetko mozne mi tu postláčala. prvý problem je že mám Windows v angličtine, a predtým bol v slovenskom jazyku. Problém číslo 2 je, že farba displeja je do žlta a ani to neviem dat do pôvodného stavu. Viete mi poradiť ako to dať do pôvodného stavu?????? nejaký návod........ďakujem Vááám moc
Naposledy upravil arizona : 19.04.12 at 17:41
arizona Upravila som ti nazov temy. Z nazvu by malo byt jasne, o co sa v teme jedna...
weeky dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    akože sa klávesnica "zmenila" z SK na EN, však?
    máš windows7?
    Naposledy upravil jahoszmsk : 19.04.12 at 17:40 Dôvod: .

    weeky je offline (nepripojený) weeky

    weeky
    nie...to by som vedela prepnut. ale ked stlacim dole na liste START tak tam to vsetko je vypisane v anglictine a predtym to bolo v SK
    weeky ano ma win7

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skús : Štart - Ovládací panel - Zmeniť Jazyk rozhrania - Nainštalovať alebo odinštalovať jazyky.Zabudol som aj cez bod obnovenia.
    nautil Presne tak, režím obnovenia a má to.

    weeky je offline (nepripojený) weeky

    weeky
    obrazovka ma povodnu farbu. ale takou formou ze dcera sa dostala k mysi, zasa cosi postlacla a uz je to ok

    MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

    MarcoM
    Vidno ako nás mladá generácia postupne valcuje. V jej veku som takéto veci nedokázal a tuto 2 ročné deti užívateľsky ovládajú PC, prispôsobujú si ho svojim potrebám. V 5tich rokoch začne programovať a v 15 je to nový Bill Gates.
    nautil Bill Gates radšej nie, windowsom dosrali IT tak na 20 ročný sklz vo vývoji.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    MarcoM Pozri príspevok
    Vidno ako nás mladá generácia postupne valcuje. V jej veku som takéto veci nedokázal a tuto 2 ročné deti užívateľsky ovládajú PC, prispôsobujú si ho svojim potrebám. V 5tich rokoch začne programovať a v 15 je to nový Bill Gates.
    Navyse vie, ze sa treba ucit po anglicky.

    Vratenie Windowsu do povodneho stavu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.