Zavrieť

Porady

Ročné dieťa v autobuse bez kočíka?

Dobrý deň,
môžem zobrať ročné dieťa do autobusu prímestskej dopravy bez kočíka?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja som s mojim deckom bežne....mala som ju v "klokane" bóže, ale to už bude 21r do zadu

    Shaga3 je offline (nepripojený) Shaga3

    Shaga3
    u nás ma vodič nechce bez kočíka zobrať - pako, tak ja len preto, či sa mám naozaj byť s ním alebo čo, bo nie vždy sa mi chce trepať kočár

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Shaga3 Pozri príspevok
    u nás ma vodič nechce bez kočíka zobrať - pako, tak ja len preto, či sa mám naozaj byť s ním alebo čo, bo nie vždy sa mi chce trepať kočár
    Protiotázka bude možno znieť - a ako ho máš zabezpečené? Držíš ho len v rukách? Alebo máš nejakú klokanku na chrbte alebo na hrudi?

    Ak si myslíš že v prípade nejakej kolízie (stačí aj stredný náraz, nič vážneho pre ostatných cestujúcich) ho udržíš v ruke, tak si na omyle, dieťa ti poletí dopredu ako kameň. Myslím, že vodič ťa nechce zobrať práve z bezpečnostných dôvodov do autobusu, nechce byť zodpovedný za prípadný úraz.

    Kompromisom môže byť kočík - "golfové palice", my sme kúpili v Kike za 49 EUR perfektný - ľahký, skladací a celkom pohodlný.

    day je offline (nepripojený) day

    day
    http://natankuj.sme.sk/c/6341639/cel...y-sekundy.html

    pred jazdou s dietatom v dopravnom prostriedku si treba precitat, potom si rozmyslite ako budete chodit

    ps: vyrok "niekedy sme chodili bez sedacky" v dnesnej dobe uz neplati, je nepomerne viac aut, s tym aj havarii

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Pamätám si, ako v klasickom športovom kočiari pri zabrzdení si sadol dospelý cestujúci v buse na dieťa. Nič sa nestalo, ale vyzeralo to na zlomenie väzov. Takže kočiar, nie kočiar?

    Ročné dieťa v autobuse bez kočíka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.