Zavrieť

Porady

Umývačka- nepýta soľ, tabletu pri umývaní nerozpustí, na riade ostáva biely povlak

Dobrý deň, už vyše 5 rokov máme umývačku Whirpool, soľ sme dopĺňali len raz a odvtedy si ešte nevypýtala, avšak riad je stále matný, čmuhový s bielym povlakom. Leštidla má dosť. Taktiež máme problém s tým, že po doumývaní máme v umývačke celú tabletu prilepenú na dverách alebo padnutú na dne. Skúšali sme aj použiť gél, riad je však stále taký nedokonale umytý a to vždy používame ten najväčší program. Prosím o radu, ak máte s niečím podobným skúsenosti. Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    vela sa pisalo o mycke,ale co mozes urobit :ak nesignalizuje sol,tak raz za cas sa pozrem- sol nasypem, davam hrubozrnnu sol,nie praskovu.lestidlo mas, takpouzivaj gel,ale davajmenej,mozno ho davas vela.ja mam na odmerke na mycke 20 ml , ale davam menej, potom tak nepeni. mala som tiez biely povlak na nadobach, bolo to z toho, ze som dala vela prasku, myslela som, ze cim viac ,tym lepsie umyje, opak je pravdou.niekedy dam cajovu lyzicku.tablety sa rozpustaju od 50 stup.niektora mycka je stavana iba na tekute. ale to namnikto nepovie.skusaj..

    Umývačka- nepýta soľ, tabletu pri umývaní nerozpustí, na riade ostáva biely povlak

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.