Zavrieť

Porady

Chyba Catalyst Control Center : Monitoring a este ktomu sa mi neco pokazilo

ahoj takze jedna hra ked zapnem a idem hrat multiplayer alebo singleplayer tak mi sekne a vipali mi pocitac mislim sekne a padne obrazovka a ked skusam zapnut obrazovku nejde musim reset comp
a teedka k tomu catalyst vzicky ked zapnem pc tak je tam tato chyba http://imgupload.sk/viewer.php?file=...uwt3l2zbyr.bmp

skusal som aj preistalovat ati ale nic nepomohlo poradte pls diks aj zjednou chybou i z duhou
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Odporučil by som odinštalovať CCC (Catalyst Control Center), nainštalovať len ovládač grafickej karty, k tomu nainštalovať ATI Tray Tools http://downloads.guru3d.com/download.php?det=733 (podľa OS). Vytvorí ikonku vpravo v lište, týmto môžeš vykonávať všetky akcie ako s CCC, okrem toho si môžeš vytvoriť "profily" aj pre jednotlivé hry. Zmena profilu je rýchla, monitor ani neblikne a hneď pracuje s novým nastavením.

    elektron749 je offline (nepripojený) elektron749

    elektron749
    jo mas pravdu to Tray je lepsi ale ked zapnem csko dam multiplayer pripojim sa na server a po par 10 sec mi to sekne padne cela obrazovka a neche nahodit sa neni to grafickov karou ? ale tizden dozadu mi to islo tak ja nevim co sa podelalo jednu chybu si odstranil odstran aj druhu xD

    Chyba Catalyst Control Center : Monitoring a este ktomu sa mi neco pokazilo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.