Zavrieť

Porady

Necht

pred nejakým časom sa mi začalo s nechtom na nohe robiť niečo zvláštne a neviem, že čo to je(ten fliačik vľavo je znamienko a prepáčte za kvalitu fotky)
http://imageshack.us/photo/my-images/513/snmka064.jpg/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    100% je to mykoza, ale uz pokrocile stadium, treba ist ku koznemu, liecba bude dlha a bez tabletiek to asi nepojde, a takmer urcite ten necht odpadne

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Veru najlepšie ku kožnému. Mne sa takto sčudáčil necht na palci...tiež som myslela, že to je pleseň a vykľulo sa z toho, že v dôsledku toho, že mám poškodený nerv v nohe, tak nie je necht vyživovaný a takto zhrubol......

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vypada to na plesen. Ale presnu odpoved ti da kozny lekar po vysetreni.
    http://www.porada.sk/t29194-plesen-n...na-nohach.html

    http://www.google.sk/search?hl=sk&q=...GaqG4gSy0IXrAg
    Naposledy upravil arizona : 01.05.12 at 18:46 Dôvod: preklep

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    babenky kúpte si koloidné striebro s vyššou koncetráciou, doporučujem potierať postihnuté miesto už v počiatočnom štádiu a užívať striebro aj perorálne, funguje to, striebro likviduje zápaly, plesne a baktérie...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    horšia fotka nebola? to je plieseň na nechte...

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    tak nakrátko ostrihané nochty na nohe? inak mal som tiež - mne pomohlo vystrihovať postupne a vetrať - za cca 1,5 roka to bolo ok aj bez liekov

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    srska Pozri príspevok
    tak nakrátko ostrihané nochty na nohe? inak mal som tiež - mne pomohlo vystrihovať postupne a vetrať - za cca 1,5 roka to bolo ok aj bez liekov
    asi ešte zimný strih.... ja mám zimný a letný strih

    Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

    Snajper2
    srska Pozri príspevok
    tak nakrátko ostrihané nochty na nohe? inak mal som tiež - mne pomohlo vystrihovať postupne a vetrať - za cca 1,5 roka to bolo ok aj bez liekov
    mne práve že ten necht prestál aj rásť a neviem prečo

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    No a to presne nerastie ani ten môj..čo zhrubol vďaka tomu,že nie je vyživovaný.....

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    prosímo o radu...
    už asi 3 tí rok mam na nechte na nohe (palec) plieseň, nedá sa to ničím vyliečiť...
    najhoršie je,že necht mi nerastie, odumrel a ja sa bojím,že mi odpadne...drží ale to už iba pomocou vôle...
    pýtala som sa chirurga či by sa to dalo odstrániť a povedal, že dalo ale neslubuje mi,že mi necht narastie pretože môžem mať z plesne nenávratne poškodené nechtové lôžko...
    čo mi na to poradíte?som zúfalá,...neviem či je horšie nemať necht alebo homať taký aký je,,,

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Zatiaľ si ho hádam len nalakuj, možno vydrží po dobu kým ti pod ním niečo nenarastie, aby si tam nemala živé mäso.... čo už iné ti zostáva. No a potom keď budeš mať to lôžko preliečené, tak na ozdobu nejaký gelový so srdiečkom si kúp.
    pasuliatko takto práveže fungírujem už 3 rok...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pasuliatko Pozri príspevok
    prosímo o radu...
    už asi 3 tí rok mam na nechte na nohe (palec) plieseň, nedá sa to ničím vyliečiť...
    najhoršie je,že necht mi nerastie, odumrel a ja sa bojím,že mi odpadne...drží ale to už iba pomocou vôle...
    pýtala som sa chirurga či by sa to dalo odstrániť a povedal, že dalo ale neslubuje mi,že mi necht narastie pretože môžem mať z plesne nenávratne poškodené nechtové lôžko...
    čo mi na to poradíte?som zúfalá,...neviem či je horšie nemať necht alebo homať taký aký je,,,
    je fajn...ale nechcela by si zájsť za kožnou.....ja som úchylná na nechty aj na rukách aj na nohách a celkovo vzhľad a starostlivosť....ja by som volila "buď alebo" ak je v zlom stave tak by som ho dala odstrániť...ved načo by mi bol...viem, že liečba je zdĺhavá
    určite zájdi za kožnou...možno sú aj nejaké lieky na nechtové lôžko. prihoď nejaké vitamíny...možno ho naštartuješ
    za kožnou.....hned tento týždeň!!!!! ale určitééééé

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    lujza.j Pozri príspevok
    je fajn...ale nechcela by si zájsť za kožnou.....ja som úchylná na nechty aj na rukách aj na nohách a celkovo vzhľad a starostlivosť....ja by som volila "buď alebo" ak je v zlom stave tak by som ho dala odstrániť...ved načo by mi bol...viem, že liečba je zdĺhavá
    určite zájdi za kožnou...možno sú aj nejaké lieky na nechtové lôžko. prihoď nejaké vitamíny...možno ho naštartuješ
    za kožnou.....hned tento týždeň!!!!! ale určitééééé
    problém je v tom,že ja som ku kožnej chodila, najprv mi dala lieky proti pliesni, potom krem, neskor vodičku a nič mi na to nepomohlo...takže tak...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pasuliatko Pozri príspevok
    problém je v tom,že ja som ku kožnej chodila, najprv mi dala lieky proti pliesni, potom krem, neskor vodičku a nič mi na to nepomohlo...takže tak...
    ahá....a skúsila si aj inú....viem že je to nepríjemné chodiť od jednej k druhej....ale kožní lekári sú takí...mne kým vyliečili "pytyriázu" a strafili sa do liekov, tak im to trvalo 1rok

    pe84 je offline (nepripojený) pe84

    Som právnička a mamina dvoch detičiek ...viac pe84
    na plesen na nechtoch odporucam vyskusat Canespor sadu na nechty a to cim skor, kym sa to zbytocne nerozsiri, liecba je velmi ucinna, trva asi 6 tyzdnov a da sa pliesne uplne zbavit, staci aplikovat 1 x denne, najlepsie samozrejme na noc, sada sa da zohnat v lekarni za velmi dostupnu cenu

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    skúšali ste niekto prípravok z múdrej huby?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.