Zavrieť

Porady

Mohla by som otehotnieť?

Chcela by som sa spýtať ,či by som mohla nejak otehotnieť, keď ma môj priatel 30.4 ( pondelok) uspokojil prstami následne možno také dve minúty po tom čo sa spravil vedla mna, ale nieje si isty či mal nejkaý ejakulát na prstoch. Robila som si aj tehotensý test 2.5 ( stredu) ktorý bol negatívny. Odvtedy nebádam na sebe žiadne zmeny ale o tyžden by som mala dostať menštruáciu a nejako nepociťujem žeby som ju mala dostať.
osky neblazni,take nieco sa stava len v rozpravkach....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

willma je offline (nepripojený) willma

willma
Katika04 Pozri príspevok
Ďakujem za odpoveď ivuliatko asi to tak spravim ... ale mam strach kus
Strachu treba predchádzať

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
inak existuje aj také niečo ako antikoncepcia.....

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac ivuliatko
Psychika dokáže divy, takže radšej nerob paniku, lebo ak budeš v extrémnom strese, môže sa ti naozaj stať, že nedostaneš menštruáciu. Na 99,9999999% nie si tehotná. Na "tabletku po" je tak či tak neskoro a na presné zistenie tehotenstva zasa skoro. Nevyhadzuj peniaze za tehotenské testy a choď na gynekológiu, ak ti bude týždeň meškať menštruácia. Klídek!

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som Bionda
.. ale keď neprevádzkujú styk, ale petting ,feláciu a Cunnilingus, nuž zbytočne užívať antikoncepciu niet dôvod užívať... ale tiež súhlasím , že netreba sa stresovať.
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Darina1234 ako si to pekne a odborne
osky jaaaj dievcata,keby to bolo take lahke,len tak z takehoto hladkania otehotniet....
Bionda nám to vyšlo po 14rokoch ... a keby sme sa len hladili ... no neviem ...
  zbaliť

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Katika04 Pozri príspevok
Chcela by som sa spýtať ,či by som mohla nejak otehotnieť, keď ma môj priatel 30.4 ( pondelok) uspokojil prstami následne možno také dve minúty po tom čo sa spravil vedla mna, ale nieje si isty či mal nejkaý ejakulát na prstoch. Robila som si aj tehotensý test 2.5 ( stredu) ktorý bol negatívny. Odvtedy nebádam na sebe žiadne zmeny ale o tyžden by som mala dostať menštruáciu a nejako nepociťujem žeby som ju mala dostať.
...no tak poviem .....prsty nie sú penis .......jedine , ak by bol na tej plastike a aspoň ten jeden prst mu upravili ......


.....júúúúúúj , tu bude dnes zasa zábavy .....

Mohla by som otehotnieť?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.