Zavrieť

Porady

likvidacie

Vie mi niekto poradit,mam uctovny program pohoda.pri likvidacii faktur ktore boli zaplatene v hotovosti ked urobim likvidaciu vyberom tak mi prihodi este jeden vydavkovy s tou istou sumou.co stym?robim tie likvidacie spravne?
idem cez pokladnu,cez vydavkovy doklad-likvidacia vyberom-vyberem fakturu ktoru chcem zlikvidovat-potvrdim a prihodi mi dalsi vydavkovy.
dakujem za radu vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    nerobíš len malú chybičku? ideš cez Nový záznam? mne sa to párkrát stalo keď som bola "postavená" na inom doklade

    5marcela55 je offline (nepripojený) 5marcela55

    5marcela55
    praveze nie stojim vzdy na danom doklade preto mi je cudne preco mi potom vyhodi este jeden doklad a tym padom uz su dva na tu istu sumu.skuste mi pomoct

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    5marcela55 Pozri príspevok
    praveze nie stojim vzdy na danom doklade preto mi je cudne preco mi potom vyhodi este jeden doklad a tym padom uz su dva na tu istu sumu.skuste mi pomoct
    správne sa to robí takto: pokladňa/záznam/likvidácia výberom/vybrať príslušný záväzok alebo pohľadávku/zlikvidovať/uložiť - malo by to byť ok

    5marcela55 je offline (nepripojený) 5marcela55

    5marcela55
    srska Pozri príspevok
    správne sa to robí takto: pokladňa/záznam/likvidácia výberom/vybrať príslušný záväzok alebo pohľadávku/zlikvidovať/uložiť - malo by to byť ok
    praveze presne takto isto to robim a ked uz to na konci idem ulozit tak mi posunie ciselnik na vydavkovom a ulozi to dvakrat .napr ked likvidujem cez vydavkovy cislo 42 tak pri konecnom ulozeni mi prida este vydavkovy s cislom 43 a tym padom mam aj vydavkovy 42 aj 43 s tou istou sumou.tomuto nerozumiem preco to tak robi?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.