Zavrieť

Porady

likvidacia

poradte mi,ako likvidovat v programe pohoda.robim likvidaciu faktury uhradenej v hotovosti.robim likvidaciu cez pokladnu a ked zlikvidujem doklad tak mi vytvori dalsi vydavkovy cize uz mam dva vydavkove na jednu sumu a na jednu fakturu,proste mi ho urobi dvojmo.poradte mi niekto co stym.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    5marcela55 Pozri príspevok
    likvidacia sa robi cez banku a cez pokladnu ,likvidujem uhradu faktury-vydavkovy k fakture.
    Ale to je to isté ako urobiť výdavkový doklad. Prečo aj likvidáciu? Potom je jasné, že to máte uhradené 2 x. Treba urobiť len jednu vec, úhradu z pokladne alebo likvidáciu... Nerobím síce s programom pohoda, ale nedáva mi zmysel, aby sa robili obidva úkony... mali by sa vyjadriť používatelia Pohody...

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    5marcela55 Pozri príspevok
    poradte mi,ako likvidovat v programe pohoda.robim likvidaciu faktury uhradenej v hotovosti.robim likvidaciu cez pokladnu a ked zlikvidujem doklad tak mi vytvori dalsi vydavkovy cize uz mam dva vydavkove na jednu sumu a na jednu fakturu,proste mi ho urobi dvojmo.poradte mi niekto co stym.
    čo znamená likvidovať faktúru? Ak je uhradená a vysporiadan v hotovosti, prečo robíte likvidáciu?

    5marcela55 je offline (nepripojený) 5marcela55

    5marcela55
    JAJA11 Pozri príspevok
    čo znamená likvidovať faktúru? Ak je uhradená a vysporiadan v hotovosti, prečo robíte likvidáciu?
    likvidacia sa robi cez banku a cez pokladnu ,likvidujem uhradu faktury-vydavkovy k fakture.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.