Zavrieť

Porady

Softver pre uctovanie

Som zaciatocnik, mam na PC softver Pohodu a chcel by som zacat uctovat, zalozil som si v sofveri novu firmu, mam zoradene vypisy z banky a co dalej? prosim o radu, dakujem
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Budeš účtovať - ak máš aspoň základy jednoduchého účtovníctva. Určite bola k SW vydaná príručka (v Pohode neúčtujem)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

rodrigez Pozri príspevok
Som zaciatocnik, mam na PC softver Pohodu a chcel by som zacat uctovat, zalozil som si v sofveri novu firmu, mam zoradene vypisy z banky a co dalej? prosim o radu, dakujem
keď máš soft, máš v ňom pomocníka. ak nestačí, stiahni si príručku a študuj
0 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

mam zaklady, studoval som SES a teraz som si urobil kurz podvojneho uct, len ten zaciatok je akysi komplikovany, chcel by som vediet od coho zacat, robim si uct za minuly rok, dal som si odklad do konca juna, mam zopar faktur a mal som zopar vydavkov, lebo inak som zamestany...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

rodrigez Pozri príspevok
mam zaklady, studoval som SES a teraz som si urobil kurz podvojneho uct, len ten zaciatok je akysi komplikovany, chcel by som vediet od coho zacat, robim si uct za minuly rok, dal som si odklad do konca juna, mam zopar faktur a mal som zopar vydavkov, lebo inak som zamestany...
ideš účtovať v JU alebo PU ? SZČO alebo S.r.o. ?
0 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

PU, S.R.O.
0 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

nie som platca DPH
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Túto knihu poznáš ? Doporučujem.

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...K2mG0MZIZw03Qg
0 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

mam aj OMEGA
0 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

dakujem, skor ako knihu by som prijal prax (ukazku), aspon na jeden den, aj za financnu odmenu...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

rodrigez Pozri príspevok
dakujem, skor ako knihu by som prijal prax (ukazku), aspon na jeden den, aj za financnu odmenu...
to ale musíš napísať odkial si ... máš demoverziu OMEGY ? Lebo pri plnej verzii KROS robí bezplatné zaškolenie na prácu so SW.
0 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

som z ba, ma len demo verziu OMEGY, ano pozeral som ich stranku, ale zatial je ten soft pre mna zbytocna investicia, predsa len stoji nieco...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

rodrigez Pozri príspevok
som z ba, ma len demo verziu OMEGY, ano pozeral som ich stranku, ale zatial je ten soft pre mna zbytocna investicia, predsa len stoji nieco...
ak chceš šetriť na účtovníčke - zbytočná investícia to nie je. Technická podpora funguje len pre používatelov plnej verzie.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

akú verziu pohody máš?
0 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

setrit... ako sa to vezme... keby sa mi mala investicia vratit tak samozrejme investujem, aj ked este neviem ci POHODA alebo OMEGA, neviem posudit rozdiely, POHODU mam tiez len demo, myslim ze START...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

rodrigez Pozri príspevok
setrit... ako sa to vezme... keby sa mi mala investicia vratit tak samozrejme investujem, aj ked este neviem ci POHODA alebo OMEGA, neviem posudit rozdiely, POHODU mam tiez len demo, myslim ze START...
keď máš demo - investuj do školenia
0 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

hej, chapem, kazda info nieco stoji... len som skusil ci by mi niekto neporadil co urobit ako prve ked idem uctovat...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
zapnúť PC, spustiť program, rozložiť doklady...........................
1 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

ok, to mam... a?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
a?

skontrolovať nastavenia programu, pozrieť manuál, tam obvykle postup je - musíš vedieť ako s programom pracovať.
Na doklady napísať predkontácie, očíslovať ich a natypovať do programu - cvične 1-2 za každý druh - vyšlú faktúru, došlu fa, pokl. doklad, banku.
potom si pozri výstupy - či im rozumieš a pokračuj................
0 0
rodrigez rodrigez

rodrigez je offline (nepripojený) rodrigez

jasne, rozumiem, a zacat od vypisu z banky? podla datumu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať