Zavrieť

Porady

stomatochirugia

Mám problémy so sánkovým klbom. Potrebujem navštíviť kliniku stomatochirurgie v Bratislave. Neviete mi niekto odporučiť vhodného lekára? Akosi sa neviem rozhodnúť kam na kliniku, či do ružinovskej, na heydukovu alebo kam vlastne. Mám niekoľko telefonnych čísiel z internetu, ale nemôžem sa nikam dovolať. Poraďte mi prosím Vás, aké máte skúsenosti. Ďakujem vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zsak je offline (nepripojený) zsak

    zsak
    Všetkým pekný deň. Bola som na Heydukovej. Pri prvej návšteve sa musíte zaregistrovať s občianskym a zdravotnou kartičkou poistenca. Dostanete preukaz ústavu, túto predložíte v ambulancii pri ošetrení a ďalších návštevách. Pokiaľ nemáte rontgen, urobia si svoj, ale platí sa asi 9,96 eur. Neviem presne kedy začínajú ordinovať, lebo do telefonu mi bolo povedané o 7.30 hod, ale sestrička v ambulancii povedala o 8.30 hod. Ráno asi okolo 8.15 sestrička vyloží 10 čísel. Ľudia si ich rozoberú a čakajú na zavolanie. Ale pozor, každá ambulancia má svoje čísla, ale sestrička nás upozornila, že všetky ambulancie sú rovnocenné, môžete ísť do hociktorej. Ordinujú každý deň. Na dvere si tiež nalepia takú tabulku, a podľa nej viete, že sa v nej ordinuje. Popisujem, keď bude niekto potrebovať, lebo všetci, ktorí sme tam boli prvýkrát, sme sa chaoticky vrchali po tých číslach, potom vymieňali, nevedeli kam a tak podobne...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja som o MUDr Tudíkovi nepočula nič dobré... a bolo ich viac.
    skús pozrieť zubára na Heydukovej, poliklinika Tehelná...

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    pasuliatko Pozri príspevok
    ja som o MUDr Tudíkovi nepočula nič dobré... a bolo ich viac.
    skús pozrieť zubára na Heydukovej, poliklinika Tehelná...
    ako klasicky zubar naozaj nie je dobry, ale ako stomatochirg podla mna OK

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    lujza.j Pozri príspevok
    a tá stomatochirurgia čo bola na Mickiewičke sa presťahovala? ak ano kam?dík
    myslím,že sú tam...nie?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    zsak Pozri príspevok
    Dostala som odporučenie aj na Heydukovu. Tak asi skúsim tam, čo vy nato?
    my sme tiež zvykli posielať na Heydukovu, ale pozor býva tam veľa ľudí. pradepodobne sa treba objednať.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    myara Pozri príspevok
    ako klasicky zubar naozaj nie je dobry, ale ako stomatochirg podla mna OK
    ...ako by som to povedal ....

    ...hm , nie každý automechanik vie aj Trabanta a aj BMW opraviť ........rozdiel je to , či nie ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.