Zavrieť

Porady

Príjem počas štúdia na škole MV PZ SR

Ahojte..Chcela by som Vás poprosiť, či mi budete niekto vedieť poradiť.Ak dá človek žiadosť o prijatie do PZ SR.A pošlú mu kladnú odpoveď.Pošlú ho na 6 mesiacov do školy a potom ho prípadne zamestnajú..Ak hovorím správne.A mňa by zaujímalo že ak je to denné štúdium tak človek nemôže popri tom chodit do práce, a to celé to obdobie je akože bez príjmu??
Ďakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol36 je offline (nepripojený) pavol36

    pavol36
    Ako Dara správne píše - už budeš v služobnom pomere príslušníka PZ, t.j. budeš dostávať i plat. Čo viem, policajti v škole sú zaradení v 1. platovej triede + hodnostné (strážmajster) + príplatok za výsluhu rokov (to len málokto). Žiadny rizikový príplatok, žiadny príúplatok za nerovnomernosť času služby. A zároveň si v prípravnej štátnej službe a tam sa mi marí, že je služobný plat znížený o 20 percent, teda aspoň to tak kedysi bolo. Suma sumárum - odhadujem to na 450 v čistom.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Markéta Švecová Pozri príspevok
    Ahojte..Chcela by som Vás poprosiť, či mi budete niekto vedieť poradiť.Ak dá človek žiadosť o prijatie do PZ SR.A pošlú mu kladnú odpoveď.Pošlú ho na 6 mesiacov do školy a potom ho prípadne zamestnajú..Ak hovorím správne.A mňa by zaujímalo že ak je to denné štúdium tak človek nemôže popri tom chodit do práce, a to celé to obdobie je akože bez príjmu??
    Ďakujem za rady
    pokial viem, tak skolu navstevuju prislusnici PZ - a ti plat dostavaju
    Ďakujem za rady..A ak máte ešte info, tak by ma zaujímalo, či na žiadosť o prijatie do PZ SR stačí klasická žiadosť, alebo je nejaké stanovené tlačivo..please a ďakujem vopred všetkým..

    Príjem počas štúdia na škole MV PZ SR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.