Zavrieť

Porady

Flavio Contrepacore and Co. Ltd.

nazdar vsetci ma niekto skusenost s Flavio Contrepacore and Co. Ltd.? vidieraju moju priatelku chceju najprv 50€ za vyuzivanie ich sluzieb ako sprostredkovatelov, pricom onicom nevie, pouzivaju stranku job-24.sk poslali jej akusi pochybnu fakturu, a ked som jej povedal nech napise mail ze chce zrusit registraciu poslati jej dalsi mail ze postupuju pohladavku veritelovi a suma pohladavky vzrastla na 100€ pretoze nebola uhradena vcas pricom splatnost prvej je DO 28.5.2012 so 14 splatnostou, na postupenej pohladavke sa objavil datum 7.5.2012 pricom vtedy ani nebola registrovana, a vraj neuhradila vcas fakturu. Vravim jej ze sa nemusi nicoho obavat ze su to len psychologicky vidieraci, a nic jej nehrozi, chcem sa na 100 percent uistit ze je to tak
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Prapac ale niekedy je tazko vygoglovat taketo temy a tento sever mi odpovedal stale negativne na tieto temy, az po zadani tejto temy sa mi podarilo nahodou dostat k odpovedi ale som rad ludia ze reaguje , neignoruete, musime si pomahat pri rôznych podvodnikoch a klamaroch. Pomohli ste aj mojmu vztahu a vazimsi aj tuto stranku, som za poradu.sk prvy server ktory spravil krok za mna
    Také bojuju s firmou Flavio Conterpacore Co. Ltd,která na mne a na jiné naivní idealisty nastražila léčku! Nesmíme se dát,ale spojit se proti zlu a nekalým obchodním praktikám této slovensko-seychellské pochybné firmy. Ozvěte se mi-poškození Gregor Koidl gregorkoidl@centrum.cz Děkuji

    Flavio Contrepacore and Co. Ltd.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.