Zavrieť

Porady

htc

ake mate skusenosti s htc?? konkretne HTC Wildfire S
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    s htc mám veľmi dobre skúsenosti ... mám HTC Desire S - o triedu lepší telefón ako Wildfire S. Ale Wildfire S je pre ženu ako stvorený. Ak nečakáš super nadupanú mašinku, tak s Wildfire S budeš spokojná.

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Ak nečakáš super nadupanú mašinku, tak s Wildfire S budeš spokojná.
    prosím povedz mi čo má naviac nadupaná mašinka oproti Wildfire S ? Ďakujem za odpoveď.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    nunenko Pozri príspevok
    prosím povedz mi čo má naviac nadupaná mašinka oproti Wildfire S ? Ďakujem za odpoveď.
    ...naviac ???

    ...he , tak si prečítaj si napríklad ....http://www.fony.sk/clanky/1020-htc-hd2 ....

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    mpca ďakujem, i keď tieto veci sú mi známe. Mel som pocit že "nadupanosť" je o tom že má niečo naviac. Displej kvalitný a väčší a displej malý a menej kvalitný je stále len displej.
    Iste som nadupanosť chápal zle, ako nadupané, t.j. natlačeného čo najviac , (ako kapusta do sudu). Nemal som synoným vyššej kvality za nadupanosť.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Ja som mala tiež HTC Wildfire S, ale len chvíľu, asi mesiac. Dáko som sa s ním nevedela skamošiť. Dovtedy som mala len Nokiu, bola som zvyknutá na jej ovládanie, a u HTC ma trochu zaskočilo. Tak som ho dala synovi, a on je spokojný.
    buchač HTC je fasa mašinka ...no trvalo mi nejakú chvíľu , kým som zmaturoval.....oproti Nokii je úplne iný level...
    Wildfire S je fajn smartphone, jeden z najpredavanejsich vo svojej kategorii.
    Avsak 2 znamy mali problem s displayom po kratkom case. Vyreklamovali to.
    Mne na nom nevyhovoval maly display. Skus si ho napr. v obchode porovnat s modelmi s vacsim displayom. Tie budu sice aj tazsie ale pouzivanie bude komfortnejsie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.