Zavrieť

Porady

Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

... a ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a kúpila som a sú moje a páčia sa a .... doplň čo len chceš
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chlupatý kaktus mám tak rád,
je to můj zelený kamarád.....

....a sú tvoje, sú pekné, viac nie je čo riešiť.
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..vsetky su krasne, nadherne, ale najviac sa mi pacia tie zlte..
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

tie ružové, čo kvitnú ako margarétky.. krááásne
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Všetky sú pekné a keď máš pre ne miesto, tak si ešte kúp. My sme dobrá a žičlivá partia a doprajeme Ti. Nech Ti robia radosť.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nádhera.Nech Ti takto kvitnú každý rok.
0 0
ingak ingak

ingak je offline (nepripojený) ingak

Mas tam rozne druhy Echinocereusy atd. Krasne ti kvitnu, takze dobre prezimovali. Nech ti robia radost. Ja kaktusy pestujem tiez cca okolo 50 druhov, ale mam tak maloooo casu pre ne. Este len maju nasadene puky, tak na kvety si musim este pockat.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Práve nám jeden kvitne na balkóne. Tvar má ako ten tretí, ale drobné ružové kvietky tvoria navrchu kolečko. Kvitne približne každé dva roky.
2 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ešte len začnem hľadať rady čo a ako s tou pichľavou rotou, jednu várku sme kupovali na jeseň, tá nekvitne, tieto boli kúpené teraz a najmä kvôli tým kvietkom. Asi budem priebežne dopĺňať zbierku.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dobrý nápad.Ja hľadám niečo na okná do prítmia,čo stačí poliať 1x za týžden a aby to bolo krásne.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Neviem či im bude zrovna prítmie vyhovovať, ja ich mám uložení na zasklenej slnečnej verande.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Myslím skôr na fialky,kaktusy určite nie do prítmia.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nevedela, že tu máme takú tému, veru ani ja som neodolala a musím vám tu prilepiť krásnu inšpiráciu
10253_483242615066303_215795380_n.jpg  
6 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Žena sa ma pýta v Baumaxe či sú to živé kvety alebo ich tam napichali nejaké z umelej hmoty a ja jej neviem odpovedať.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja mam kaktusy uz velmi dlho-su vdacne,naozaj ich staci trosku pokvapkat vodou raz za tyzden,a ak aj zabudnem,preziju to.
mam ich na okne,maju vela svetla,velmi vela tepla,lebo pod oknom je radiator a v lete zase pali cez sklo ....
ale su krasne,zdrave,rastu a prosperuju...
jedine co neviem dosiahnut-KVITNUTIE.
doma ani raz nezakvitli.jedine ktore maju kvety su tie,ktore som si kupila uz take-s napichanymi slamienkami....
a vsetci ich obdivuju,ze ci mi ozaj kvitnu.
odpoved: no jasneeee....:-)
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

takze odpotucam skor vyberat kaktusy podla tvaru,listkov,farieb,nie podla kvetov,tie vydrzia len kratko a potom uz nic.
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

osky Pozri príspevok
ja mam kaktusy uz velmi dlho-su vdacne,naozaj ich staci trosku pokvapkat vodou raz za tyzden,a ak aj zabudnem,preziju to.
mam ich na okne,maju vela svetla,velmi vela tepla,lebo pod oknom je radiator a v lete zase pali cez sklo ....
ale su krasne,zdrave,rastu a prosperuju...
jedine co neviem dosiahnut-KVITNUTIE.
doma ani raz nezakvitli.jedine ktore maju kvety su tie,ktore som si kupila uz take-s napichanymi slamienkami....
a vsetci ich obdivuju,ze ci mi ozaj kvitnu.
odpoved: no jasneeee....:-)
skus ich dat v lete von na slniecko..mne tiez malo kvitli a vlani som ich mala vonku na balkone a pred vianocami mi krasne jeden zakvitol, mal o moc viacej kvetov ako predtym, ked bol stale vnutri..myslim, ze to prospelo..
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Kaktusy potrebujú pre nasadenie kvetov v zime oddych pri 5°C a skoro bez zalievania a nie ich držať v zime v teple a v lete v ešte väčšom teple - to nemám z vlastnej hlavy, už som niečo študovala
2 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

ja dávam v zime kaktusy na chladné ale svetlé miesto, nepolievam skoro vôbec - 3 x za celý čas oddychu, v marci ich prenesiem na teplejšie miesto ale nie na priame slnko za okno aby sa pomaly zadaptovali,viac polievam a potom keď už nehrozia mrazíky tak vonku do záhrady, v lete zalievam aj s hnojivom na kaktusy , kvitnú vždy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať